اخبار > برنامه‌ی كامل نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر در تالار ناصری


برنامه‌ی نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر در تالار ناصری
(جشنواره جشنواره‌ها) 




یکشنبه اول اسفندماه 1395 

افتتاحیه: ساعت 18 

بزرگداشت کیارستمی همراه با نمایش فیلم «76 دقیقه و 15 ثانیه با عباس کیارستمی» به کارگردانی سیف‌اله صمدیان، در تالار ناصری


دوشنبه دوم اسفندماه 1395 

سئانس اول/ ساعت 16 

سایه‌های تنهایی/ کارگردان: سعید بهلولی/ 40 دقیقه  (جایزه سوم/ بخش خرد و هنر دهمین جشن سینما حقیقت)
راه بی‌عبور/ کارگردان: محمدرضا حافظی/ 36 دقیقه (بهترین فیلم مستند نیمه ‌بلند (کارگردانی از دهمین جشن سینما حقیقت ) 

سئانس دوم/ ساعت18

جمعه قالی/ کارگردان: مهدی اسدی/ 20 دقیقه  (بهترین فیلم مستند کوتاه (کارگردانی از دهمین جشن سینما حقیقت)
سه سال و سه ماه و دو روز /کارگردان: داود رحمانی و سعید ولی‌زاده/ 27 دقیقه (دیپلم افتخار بهترین صدا از هفتمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما)
سبز کله‌غازی /کارگردان: آرمان خوانساریان / 29 دقیقه (جایزه بخش استعدادیابی و دیپلم افتخار بهترین فیلم نامه از سی‌وسومین فیلم کوتاه تهران)

سه شنبه سوم اسفند 1395

سئانس اول/ ساعت 16
هم‌جا/ کارگردان: مهدی قنواتی/ 60 دقیقه / بهترین فیلم نیمه‌بلند (در بخش مسابقه بین‌الملل دهمین جشنواره سینما حقیقت)

 

سئانس دوم/ ساعت18
---------------------
 

چهارشنبه چهارم اسفندماه 1395 

سئانس اول/ ساعت 16

سکوت/ کارگردان: فرنوش صمدی و علی عسگری/ 15 دقیقه/ (تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی جشن فیلم کوتاه خانه سینما)
پسین/کارگردان: سعیده شریعتی/ 12 دقیقه (لوح تقدیر در بخش فیلم‌های کوتاه مسابقه بین‌الملل دهمین جشنواره سینما حقیقت)
999999999 / کارگردان: کریم عظیمی/ 10 دقیقه (بهترین فیلم تجربی از سی‌و‌سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
هنوز نه/کارگردان: آرین وزیر دفتری/ 12 دقیقه/ (جایزه بخش استعدادیابی و دیپلم افتخار و تندیس فیلم برگزیده گروه هنر و تجربه از سی‌وسومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
ده. چهار و نیم. سه و نیم/کارگردان: مهدی حیدری/ 30 دقیقه (بهترین کارگردانی در بخش فیلم مستند سی‌وسومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

سئانس دوم/ ساعت 18

در پیکر / کارگردان: مهدی آقاجانی / 24 دقیقه(جایزه ویژه هیات داوران جلوه‌های ویژه کامپیوتری از سی‌وسومین جشنواره فیلم کوتاه تهران) 
روتوش/ کارگردان: کاوه مظاهری/ 19 دقیقه (بهترین تدوین، بهترین بازیگری زن از سی‌وسومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
(تندیس و دیپلم افتخار بهترین فیلم کوتاه خانه سینما) (سیمرغ بهترین فیلم کوتاه از نظر داوران سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر)   
کِشند/ کارگردان: کتایون پرمر/ 30 دقیقه (جایزه بخش استعدادیابی و دیپلم افتخار از سی‌وسومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

پنج‌‌شنبه پنجم اسفندماه 1395 

سئانس اول/ ساعت 16

هستی/ کارگردان: کمال پرناک/ 9 دقیقه (جایزه بخش استعدادیابی/دیپلم افتخار از سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
حفره مشترک/ کارگردان: اسما ابراهیم زادگان/ 16 دقیقه ( بهترین فیلمنامه اقتباسی/تندیس، بهترین تصویربرداری، جایزه بهترین فیلم در بخش سینمای ایران،تندیس فیلم برگزیده گروه هنر و تجربه از سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
اشیا گمشده/ کارگردان: حامد نجابت / 15 دقیقه (بهترین تدوین، بهترین کارگردانی در بخش فیلم داستانی از سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
چلیپا/ کارگردان: کریم امینی/ 21 دقیقه (جایزه بخش استعدادیابی/ دیپلم افتخار از سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

سئانس دوم/ ساعت18 

دیپلماسی شکست‌ناپذیر آقای نادری/ کارگردان: بهتاش صناعی‌ها و مریم مقدم / 90 دقیقه ( تندیس هنر و تجربه در دهمین جشنواره سینما حقیقت)



جمعه ششم اسفندماه1395 

سئانس اول/ ساعت 16

ویولونیست/ کارگردان: محمد علی طالبی (هنر و تجربه)

سئانس دوم/ ساعت18 
وال‌ها/ کارگردان: بهنام عابدی/21 دقیقه (دیپلم افتخار بهترین فیلمبرداری از هفتمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما)
سگ جون/کارگردان: امید ادیب پرور 17 دقیقه (دیپلم افتخار بهترین تدوین از هفتمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما)
خوان بی‌خان/ کارگردان: هادی معصوم دوست 70 دقیقه (جایزه ویژه دبیر دهمین جشنواره فیلم مستند سینما حقیقت)


شنبه هفتم اسفندماه1395  

سئانس اول/ ساعت 16
او یک مراحم بود/کارگردان:مرتضی جذاب/ 25 دقیقه
پدر بودن/کارگردان:مرتضی جذاب/30 دقیقه
با زبان خاموش/ کارگردان: منوچهر مشیری/45 دقیقه (جایزه دوم در بخش خرد و تجربه دهمین جشنواره سینما حقیقت)

سئانس دوم/ ساعت18 
--------------------------


یکشنبه هشتم اسفندماه 1395 

سئانس اول/ ساعت 16

دختری در میان اتاق/کارگردان:کریم لک زاده:26 دقیقه (جایزه بهترین فیلم از نگاه تماشاگران از سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
زنانگی/کارگردان: محسن استادعلی  (لوح تقدیر در بخش فيلم‌هاي بلند مسابقه بین‌الملل دهمین جشنواره سینما حقیقت)
سئانس دوم/ ساعت18 

چشم‌ها/ کارگردان: مهران مهدویان (هنر و تجربه)



 دوشنبه نهم اسفندماه 1395 

سئانس اول/ ساعت 16
گاهی روی آب/کارگردان: سعید آلبوعبادی/40 دقیقه (جایزه اول در بخش خرد و تجربه دهمین جشنواره سینما حقیقت)
ننا/کارگردان:محمدرضا وطن دوست (جایزه ویژه هیات داوران در بخش فيلم‌هاي بلند مسابقه ملی دهمین جشنواره سینما حقیقت)

سئانس دوم/ ساعت18 
-------------------

سه شنبه دهم اسفندماه 1395 

سئانس اول/ ساعت 16
نسبت خونی/ کارگردان: حسین امیری دوماری، پدرام پورامیری/30 دقیقه (جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین بازیگری مرداز سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
گذر/ کارگردان: امید شمس، پوریا پیشوایی 11 دقیقه(تندیس بهترین فیلم با موضوع ایمان و امیداز سی و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
تنازع/ کارگردان: مسعود حاتمی/ 8 دقیقه (تندیس شایستگی و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم کوتاه تجربی از هفتمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما)
پرندگان در سایه/کارگردان: حجت طاهری/56 دقیقه (جایزه بهترین تصویربرداری از دهمین جشنواره سینما حقیقت)

سئانس دوم/ ساعت18 
-------------------




چهارشنبه یازدهم اسفندماه 1395 

سئانس اول/ ساعت 16

شماره 17 سهیلا/کارگردان: محمد غفاری (هنر و تجربه)

سئانس دوم/ ساعت18 

مکان/کارگردان: سیدمهدی احمدپناه (هنر و تجربه)



پنجشنبه دوازدهم اسفندماه 1395 

سئانس اول/ ساعت 16
خفگی/ کارگردان: فریدون جیرانی (هنر و تجربه)

سئانس دوم/ ساعت18 
خانه (اِو) /کارگردان: اصغر یوسفی‌نژاد (هنر و تجربه)


جمعه سیزدهم اسفندماه 1395 

سئانس اول/ ساعت 16
ترومای سرخ/ کارگردان: اسماعیل میهن‌دوست (هنر و تجربه)

سئانس دوم/ ساعت18 
کوپال/ کارگردان: کاظم ملایی (هنر و تجربه)


شنبه چهاردهم اسفندماه 1395 

سئانس اول/ ساعت 16
خاطرات پاییزی/ کارگردان: علی فخر موسوی (هنر و تجربه)

سئانس دوم/ ساعت18 
والدرما/ کارگردان: عباس امینی (هنر و تجربه)

یکشنبه پانزدهم اسفندماه1395 
 
سئانس اول/ ساعت 16
رویای فوتبال/کارگردان:سهراب کویر/73 دقیقه
 
 
سئانس دوم/ ساعت18 
سفر سهراب/کارگردان:امیر عبدالهی (سینما حقیقت)


دوشنبه شانزدهم اسفندماه1395 
سئانس اول/ ساعت 16
سایه ای که نور شد/ کارگردان: نازنین سبحان سربندی/ 10 دقیقه(تندیس بهترین فیلم با موضوع ایمان و امید از سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
سوزنبان/کارگردان: مهدی خرمیان/ 10 دقیقه (دیپلم افتخار بهترین فیلم پویانمایی از سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
پیشخدمت/ کارگردان: فرنوش عابدی/9 دقیقه (تندیس بهترین فیلم پویانمایی از سی‌و‌سومین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران
آبی کم رنگ/ کارگردان: آرش لاهوتی 71 دقیقه (بهترین فیلم بلند در بخش مسابقه بین الملل دهمین جشنواره سینما حقیقت)

سئانس دوم/ ساعت18 
بیوگرافی/ کارگردان: فاطفه ثقفی (هنر و تجربه)


سه‌شنبه هفدهم اسفندماه 1395 
فيلم‌هاي بخش جوان (بالای 25 دقیقه)

سئانس اول/ ساعت 16
کشند/ کارگردان: کتایون پرمر/ 30  دقیقه
سینما رفتن بدون سیما/ کارگردان: فرناز زارعیان/ 29 دقیقه
/33.4کارگردان :سالار شریفی /  33دقیقه

سئانس دوم/ ساعت18 
نسبت خونی/ کارگردان: حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری/ 30 دقیقه
سینما نمایشگاه مجهول و داستان ما/ کارگردان: حمید یوسقی/ 41 دقیقه
کشته‌های غریب/ کارگردان: محمدباقر شاهین/ 47 دقیقه

چهارشنبه هجدهم اسفندماه 1395 
فيلم‌هاي بخش جوان(بالای 25 دقیقه)

سئانس اول/ ساعت 16
بهتر از زندگی/ کارگردان: ماهان خمامی‌پور/ 29 دقیقه
راه غریب/ کارگردان: علیرضا کاظمیان/ 76 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت18 
در میان/ کارگردان: آیدا علی‌مددی/ 28 دقیقه
پنجاه سالگی/ کارگردان: صبا ندایی/ 61 دقیقه


پنجشنبه نوزدهم اسفندماه 1395 

سئانس اول/ ساعت 16

اولین نمایش فیلم پیرمرد The Old Man
ساخته علی شجاعی از دانشجویان عباس کیارستمی 


سئانس دوم/ ساعت18 

76 دقیقه و 15 ثانیه با عباس کیارستمی/ کارگردان: سیف‌اله صمدیان

جمعه بیستم اسفندماه 1395
از ساعت 15 تا 21
مراسم پایانی و اهدای جوایز + فيلم‌هاي برنده جایزه