اخبار > اسامی ویدئوآرت و فیلم‌های راه‌یافته به پانزدهمین جشنواره‌ی فیلم تصویر

اسامی ویدئوآرت و فیلم‌های راه‌یافته به پانزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره‌ی فیلم تصویر 


بخش آزاد
  1. آینه آسمان/ کارگردان: راضیه گودرزی/ 1 دقیقه
  2. در گالری/ کارگردان: میرکیان روشن نیا/ 1 دقیقه
  3. بازار/ کارگردان: میرکیان روشن نیا/ 1 دقیقه
  4. آنتروپی/ کارگردان: عطیه تفتی/ 1 دقیقه
  5. پایان/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 1 دقیقه
  6. چرخه عشق/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 1 دقیقه
  7. جشن خاموش/ کارگردان: ارسلان امانتی/ 1 دقیقه
  8. اول شخص مفرد/ کارگردان: محمدرضا نوریان/ 2 دقیقه
  9. قند سیاه/ کارگردان: کیمیا بیدار/ 2 دقیقه
  10. سرد/ کارگردان: علی‌یار راستی/ 2 دقیقه
  11. بدون عنوان/ کارگردان: نسیم حقیقی/ 2 دقیقه
  12. مثل باد/ کارگردان: سینا اسماعیل نیا/ 2 دقیقه
  13. نقشبند/ کارگردان: سینا اسماعیل نیا/ 2 دقیقه
  14. خط/ کارگردان: امید برجسته/ 2 دقیقه
  15. هنر انسان/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 2 دقیقه
  16. ماهی‌ها سکوت کردند/ کارگردان: سینا اسماعیل نیا/ 2 دقیقه 
  17. رویش/ کارگردان: سید مسعود امامی/ 2 دقیقه
  18. بی‌خوابی/ کارگردان: حافظ آهی/ 3 دقیقه
  19. غریبه/ کارگردان: سیاوش عسگری/ 3 دقیقه
  20. نو کات/ کارگردان: سمیه محمدیان/ 3 دقیقه
  21. بازی ناعادلانه/ کارگردان: احمد خوش نیت/ 4 دقیقه
  22. غول مهربان/ کارگردان: کیومرث محمدچناری/ 4 دقیقه
  23. سوت/ کارگردان: کیومرث محمدچناری/ 4 دقیقه
  24. سبز و صورتی/ کارگردان: سپیده اقبالی/ 4 دقیقه
  25. تماشاچی/ کارگردان: محسن باقری دستگردی/ 4 دقیقه
  26. مسافرکوچولو/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 4 دقیقه
  27. به خاطر النی/ کارگردان: محسن احراری/ 5 دقیقه
  28. یونس زادن و بلعیدن اندر/ کارگردان: سولماز نراقی/ 5 دقیقه
  29. تیشه روزگار/ کارگردان: محمد فرج زاده/ 5 دقیقه
  30. دیجامه/ کارگردان: امیرعلی میردریکوند/ 5 دقیقه 
  31. نقش موج/ کارگردان: حسام نظری/ 5 دقیقه
  32. مدادهای رنگی/ کارگردان: سید محمدهادی آقاجانی/ 5 دقیقه
  33. ال کیو/ کارگردان: امید برجسته/ 5 دقیقه
  34. او/ کارگردان: حدیث جان بزرگی/ 5 دقیقه
  35. آب و آینه/ کارگردان: محمد رضا خسروی فر/ 5 دقیقه
  36. بر بال فرشته/ کارگردان: امیررضا دریایی/ 6 دقیقه
  37. هیچ چیز مهم نیست/ کارگردان: شقایق جهانداری/ 6 دقیقه
  38. ویدیو آرت/ کارگردان: آذر خورشیدی/ 6 دقیقه
  39. هبوط/ کارگردان: کریم عظیمی/ 6 دقیقه
  40. آن‌سوی پنجره آبی ست/ کارگردان: محبوبه تمسکنی/ 6 دقیقه
  41. مراسم پرده برداری/ کارگردان: مهدی بوستانی شهربابکی/ 7 دقیقه
  42. تهران/ کارگردان: دانا نهداران-داریوش نهداران/ 7 دقیقه
  43. روز موعود/ کارگردان: میدیا کیاست/ 7 دقیقه
  44. گیسوم/ کارگردان: مهدی دوایی/ 7 دقیقه
  45. فید آوت/ کارگردان: علیرضا بهپور/ 8 دقیقه
  46. سر/ کارگردان: محمدواحدی/ 8 دقیقه
  47. همسنگر/ کارگردان: مسعود سهیم پور معرفی/ 8 دقیقه
  48. چتر خاکستری/ کارگردان: محمد پوستین دوز/ 8 دقیقه
  49. بازگشت/ کارگردان: محمد جواد دهقان/ 9 دقیقه
  50. پیرهن زنانه/ کارگردان: نگار وندالوند/ 9 دقیقه
  51. تروفه/ کارگردان: اصغر لائی/ 9 دقیقه
  52. زنان بنی‌اسد/ کارگردان: مریم فرساد/ 9 دقیقه
  53. شیفت عصر/ کارگردان: آرش کاظم زاده/ 10 دقیقه
  54. مارمیشو/ کارگردان: مهدی دوایی/ 10 دقیقه
  55. بازی/ کارگردان: یکتا درویش/ 10 دقیقه
  56. بازگشت/ کارگردان: علی محرابی/ 10 دقیقه
  57. بدون من/ کارگردان: محسن رضایی/ 10 دقیقه
  58. بدو رستم بدو/ کارگردان: حسین ملایمی/ 11 دقیقه
  59. چاقو/ کارگردان: یاسر فلاحتی/ 11 دقیقه
  60. توارد/ کارگردان: وحید رابودان/ 12 دقیقه
  61. روزشُمار/ کارگردان: سعید مصطفوی/ 12 دقیقه
  62. آرزو/ کارگردان: محمد محمدپور/ 12 دقیقه
  63. آخرهفته/ کارگردان: وحید بمانی/ 12 دقیقه
  64. پدر من احمقانه‌ترین حرف‌ها را می‌زند/ کارگردان: شهریار شاندیز/ 13 دقیقه
  65. شکلات/ کارگردان: مهدی حیدری/ 13 دقیقه
  66. لابیرنت/ کارگردان: شیوا نوری 13/ دقیقه
  67. خانه‌ام ابریست/ کارگردان: کریم عظیمی/ 13 دقیقه
  68. حلوا/ کارگردان: ونداد فلاح/ 13 دقیقه
  69. کلاس آبی/ کارگردان: بهزاد آزادی/ 14 دقیقه
  70. آریو والیبال؟!/ کارگردان: محمد بخشى/ 14 دقیقه
  71. بازیگر/ کارگردان: مهدا رضایی/ 14 دقیقه
  72. خوابگرد/ کارگردان: بهنام عافیت/ 14 دقیقه
  73. رژ/ کارگردان: شهریار شاندیز/ 15 دقیقه
  74. پانیک/ کارگردان: مرتضی فرهادنیا/ 15 دقیقه
  75. نفس عمیق/ کارگردان: ابوالفضل شکیبا/ 15 دقیقه
  76. مظفر/ کارگردان: امیرعلی میردریکوند/ 15 دقیقه
  77. کایه/ کارگردان: کیوان محسنی/ 15 دقیقه
  78. شنیدن/ کارگردان: سعید رضایی/ 15 دقیقه
  79. مالی بی‌سنوور/ کارگردان: نوشین نامداری/ 15 دقیقه
  80. ساین آوت/ کارگردان: زهرا آهویی/ 15 دقیقه
  81. پروانه‌ها در برف می‌میرند/ کارگردان: کریم عظیمی/ 15 دقیقه
  82. مرثیه/ کارگردان: هامون شیرازی/ 16 دقیقه
  83. حضور/ کارگردان: آبتین سلیمی طاری/ 16 دقیقه
  84. سورا/ کارگردان: وحید معصومی‌سرای/ 16 دقیقه
  85. دور از خانه/ کارگردان: فرهاد دل‌آرام/ 17 دقیقه
  86. پیک نیک/ کارگردان: خشایار شاکر/ 18 دقیقه
  87. شکارچی نهنگ/ کارگردان: سعید زمانیان/ 18 دقیقه
  88. ساعت 24/ کارگردان: هادی جلدی/ 18 دقیقه
  89. پرگار/ کارگردان: میثم عباسی/ 18 دقیقه
  90. میانبر/ کارگردان: آریان گلصورت/ 18 دقیقه
  91. سَس/ کارگردان: آرتوران نجفی‌گل/ 19 دقیقه
  92. سایه‌های تاریکی/ کارگردان: رضا حسن‌زاده/ 19 دقیقه
  93. داشتن/ کارگردان: سیدمرتضی سبزقبا/ 20 دقیقه
  94. بین ما/ کارگردان: مرتضی خانجانی/ 20 دقیقه
  95. یک روز ساده/ کارگردان: مهدی برجیان/ 20 دقیقه
  96. آدم برفی/ کارگردان: رودابه ایزدی/ 20 دقیقه
  97. پرتره‌ی خانم فرخزاد/ کارگردان: ماهور میرشکاک/ 22 دقیقه
  98. آخرین نوبت برای زایمانیک زوج فراموش شده/ کارگردان: محسن جسور/ 22 دقیقه
  99. جاده مرزی/ کارگردان: حسین ریگی/ 23 دقیقه
  100. چله‌نشین/ کارگردان: امید میرزایی/ 23 دقیقه
  101. همروایی/ کارگردان: مریم اسدی خونساری/ 23 دقیقه
  102. درخت زیتون سعد/ کارگردان: احمد زایری/ 24 دقیقه
  103. انجمن آرزوها/ کارگردان: گل اندام صفری/ 24 دقیقه
  104. باگ/ کارگردان: کیوان محسنی/ 25 دقیقه
  105. تاور کرین/ کارگردان: محمدرضا رفیعی/ 25 دقیقه
  106. روایتیک ازدواج/ کارگردان: کمیل ارجمندی/ 25 دقیقه
  107. سلسله الحکام/ کارگردان: علیرضا احمدی/ 26 دقیقه
  108. دادا سلطنه/ کارگردان: هادی احمدی/ 26 دقیقه
  109. زندگی روی خاکریز/ کارگردان: حجت طاهری/ 27 دقیقه
  110. خودزنی/ کارگردان: ساسان کریمی/ 27 دقیقه
  111. بازگشت شگفت سیمرغ/ کارگردان: رضا اکبریان گالشکلایی/ 28 دقیقه
  112. چه کسی خواب است، چه کسی بیدار/ کارگردان: علی لقائیان/ 28 دقیقه
  113. این خانه تو نیست/ کارگردان: میثم پور جعفری/ 28 دقیقه
  114. نقطه و شیر/ کارگردان: سروناز علم بیگی/ 29 دقیقه
  115. پریخوانی/ کارگردان: معصومه کیانی/ 29 دقیقه
  116. کنسرسیوم/ کارگردان: ضیاء حاتمی/ 30 دقیقه
  117. خون‌سردی/ کارگردان: محمد رحمتی/ 30 دقیقه
  118. همدیگر/ کارگردان: علی زرنگار/ 30 دقیقه
  119. سال‌ها/ کارگردان: مهدی عوض محمدی/ 32 دقیقه
  120. هفتاد بار در دقیقه/ کارگردان: علی حدادی/ 33 دقیقه
  121. سیب/ کارگردان: حافظ آهی/ 33 دقیقه
  122. جام در آفساید/ کارگردان: فرهاد درودگر/ 34 دقیقه
  123. خیال خط/ کارگردان: هومن حسنی/ 35 دقیقه
  124. راه بی عبور/ کارگردان: محمدرضا حافظی/ 36 دقیقه
  125. صحنه آخر/ کارگردان: محمد قاسم‌پور/ 38 دقیقه
  126. زنان ابدی/ کارگردان: محمد صادق اسماعیلی/ 38 دقیقه
  127. تا سی سالگی/ کارگردان: محمدعلی رخشانی/ 41 دقیقه
  128. خفه‌خون/ کارگردان: تورج کلانتری/ 42 دقیقه
  129. در ستایش زندگی/ کارگردان: مهدی دوایی - امیر اثباتی/ 43 دقیقه
  130. فدیشه/ کارگردان: ابوالفضل تاجیک/ 43 دقیقه
  131. پندوم/ کارگردان: اردوان زینی سوق/ 44 دقیقه
  132. داستان فیکا و فیدان/ کارگردان: دلاور دوستانیان/ 52 دقیقه
  133. زائر شبهای بارانی/ کارگردان: هامون شیرازی/ 54 دقیقه
  134. زنبورک در گام مینور/ کارگردان: مریم سپهری/ 62 دقیقه
  135. فرزندان زمین/ کارگردان: محسن سخا/ 68 دقیقه
  136. پردیس های خیال/ کارگردان: هادی آفریده/ 69 دقیقه
  137. صفیر سیمرغ( سه تار شکسته)/ کارگردان: محمد رضا خسروی فر/ 72 دقیقه
  138. جنبل/ کارگردان: هادی کمالی مقدم - مینا بزرگمهر/ 72 دقیقه
  139. رعنا/ کارگردان: مهدی علمی‌نیا/ 74 دقیقه
  140. در میان تپه ها/ کارگردان: محمدرضا کیوانفر/ 75 دقیقه
  141. بدلکار/ کارگردان: کیومرث صمدی‌طاری/ 93 دقیقه
  142. پرسفیه/ کارگردان: بهزاد بروجنی/ 95 دقیقه
  143. چی‎چکا قصه‎ی شب/ کارگردان: رها فریدی/ 97 دقیقه
  144. چاوش از درآمد تا فرود/ کارگردان: هانا کامکار-آرش رئیسیان/ 116 دقیقه



بخش مسابقه جوانان زیر 25 سال
  1. بالانس/ کارگردان: برزان رستمی/ 3 دقیقه
  2. هم‌زاد/ کارگردان: امیررضا طاهروردی/ 3 دقیقه
  3. پایان/ کارگردان: سعید نقویان/ 3 دقیقه
  4. ناخوانده/ کارگردان: سهیل گوهری پور / 5 دقیقه
  5. پنهان‌ترین صداها به رنگ آب‌اند/ کارگردان: هیمن باجلانی/ 6 دقیقه
  6. لایو/ کارگردان: پدرام حبیب پیران/ 6 دقیقه
  7. بیشتر از بودن/ کارگردان: فاطمه سهی/ 7 دقیقه
  8. آبی/ کارگردان: آرمین محمودی/ 7 دقیقه
  9. نشخوار / کارگردان: مجيدفرهنگ بافتانى/ 9 دقیقه
  10. رعنا/ کارگردان: علی جعفرآبادی/ 9 دقیقه
  11. نیمی از تمام/ کارگردان: میلاد رضائی/ 10 دقیقه
  12. قتل های زنجیره‌ای/ کارگردان: علی صادقیان / 10 دقیقه
  13. آسمان آبی زمین پاک/ کارگردان: مهیار ماندگار/ 11 دقیقه
  14. تریبون/ کارگردان: رضا نجاتی/ 11 دقیقه
  15. کلینر/ کارگردان: محمدرضا میقانی/ 13 دقیقه
  16. 58متر یک خواب/ کارگردان: امیرمحمدعموری/ 13 دقیقه
  17. برای فروش/ کارگردان: علی بنائیان/ 14 دقیقه
  18. گندمزار قرمز/ کارگردان: سیداسداله بحرینی/ 14 دقیقه
  19. فاش/ کارگردان: احسان مختاری/ 15 دقیقه
  20. هیولا/ کارگردان: سیاوش شهابی-محمد تفضلی/ 15 دقیقه
  21. گورکن ها/ کارگردان: محسن بانصیری/ 15 دقیقه
  22. كم و بيش/ کارگردان: البرز پورصياد/ 17 دقیقه
  23. فایل‌ها موجود نیست/ کارگردان: رامین محمدیار/ 17 دقیقه
  24. آرنا/ کارگردان: رضا نوفرستی/ 18 دقیقه
  25. امشب/ کارگردان: رعنا صفییاری/ 19 دقیقه
  26. منحوس/ کارگردان: علیرضا سهولی/ 19 دقیقه
  27. تماشای دیگری/ کارگردان: ماهان خمامی پور/ 20 دقیقه
  28. داستان عروسک‌ها/ کارگردان: سیدمصطفی فخاری نیری/ 20 دقیقه
  29. علی کلاغ، مسافر کرکوک/ کارگردان: علی پوراسد/ 21 دقیقه
  30. سایه فیل/ کارگردان: آرمان خوانساریان/ 22 دقیقه
  31. وحشی/ کارگردان: فردین انصاری/ 24 دقیقه
  32. خانه پدری/ کارگردان: روزبه شعرای نجاتی/ 25 دقیقه
  33. فراموشی/ کارگردان: مسعود سعادت/ 28 دقیقه
  34. چرخ/ کارگردان: فرید حاجی/ 28 دقیقه
  35. من نجس نیستم/ کارگردان: علی حسینی صدر/ 30 دقیقه
  36. خوشحال و شاد و بیزارم/ کارگردان: ایمان فراهانی/ 30 دقیقه
  37. بارسلونا/ کارگردان: کتایون پرمر، محمد روحبخش/ 30 دقیقه
  38. 80متر سی800/ کارگردان: پیام نیکفرد/ 31 دقیقه
  39. دامون/ کارگردان: فرناز زارعیان/ 32 دقیقه
  40. صندلی راک/ کارگردان: علی صبوری/ 49 دقیقه