اخبار > برنامه‌ی کامل نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر در تالار شهناز و ناصری



برنامه‌ی کامل نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر در تالار استاد جلیل شهناز خانه هنرمندان ایران


چهارشنبه دوم اسفند 1396 

افتتاحیه: ساعت 20 

نمایش فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» به کارگردانی هومن سیدی
در تالار استاد جلیل شهناز و ناصری


پنجشنبه سوم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16 
  • راه بی عبور/ کارگردان: محمدرضا حافظی/ 36 دقیقه
  • چتر خاکستری/ کارگردان: محمد پوستین دوز/ 8 دقیقه
  • فرزندان زمین/ کارگردان: محسن سخا/ 68 دقیقه


سئانس دوم/ ساعت18
  • پری‌خوانی/ کارگردان: معصومه کیانی/ 29 دقیقه
  • بازگشت/ کارگردان: علی محرابی/ 10 دقیقه
  • آخرهفته/ کارگردان: وحید بمانی/ 12 دقیقه
  • داستان فیکا و فیدان/ کارگردان: دلاور دوستانیان/ 52 دقیقه


جمعه چهارم اسفند 1396

سئانس اول/ ساعت 16
  • کنسرسیوم/ کارگردان: ضیاء حاتمی/ 30 دقیقه
  • روز شُمار/ کارگردان: سعید مصطفوی/ 12 دقیقه
  • در ستایش زفندگی/ کارگردان: مهدی دوایی - امیر اثباتی/ 43 دقیقه

 
سئانس دوم/ ساعت18 

  • بین ما/ کارگردان: مرتضی خانجانی/ 20 دقیقه
  • تاور کرین/ کارگردان: محمدرضا رفیعی/ 25 دقیقه
  • زنان ابدی/ کارگردان: محمد صادق اسماعیلی/ 38 دقیقه
  • صحنه آخر/ کارگردان: محمد قاسم پور/ 38 دقیقه



شنبه پنجم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16
  • جام در آفساید/ کارگردان: فرهاد درودگر/ 34 دقیقه
  • آرزو/ کارگردان: محمد محمدپور/ 12 دقیقه
  • پندوم/ کارگردان: اردوان زینی سوق/ 44 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 18

  • نقطه و شیر/ کارگردان: سروناز علم بیگی/ 29 دقیقه
  • مارمیشو/ کارگردان: مهدی دوایی/ 10 دقیقه
  • مرثیه/ کارگردان: هامون شیرازی/ 16 دقیقه
  • زائر شب‌های بارانی/ کارگردان: هامون شیرازی/ 54 دقیقه



یکشنبه ششم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16

  • زندگی روی خاکریز/ کارگردان: حجت طاهری/ 27 دقیقه
  • سایه‌های رعنا/ کارگردان: مهدی علمی نیا/ 74 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت18 

  • بازی/ کارگردان: یکتا درویش/ 10 دقیقه
  • سر/ کارگردان: محمدواحدی/ 8 دقیقه
  • چی‎چکا قصه‎ی شب/ کارگردان: رها فریدی/ 97 دقیقه



دوشنبه هفتم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16

  • بدون من/ کارگردان: محسن رضایی/ 10 دقیقه
  • پر سفید/ کارگردان: بهزاد بروجنی/ 95 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 18 
  • یک روز ساده/ کارگردان: مهدی برجیان/ 20 دقیقه
  • لابیرنت/ کارگردان: شیوا نوری 13/ دقیقه
  • سایه‌های تاریکی/ کارگردان: رضا حسن‌زاده/ 19 دقیقه
  • آخرین نوبت برای زایمانیک زوج فراموش شده/ کارگردان: محسن جسور/ 22 دقیقه
  • هفتاد بار در دقیقه/ کارگردان: علی حدادی/ 33 دقیقه



سه شنبه هشتم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16

  • بازیگر/ کارگردان: مهدا رضایی/ 14 دقیقه
  • بدلکار/ کارگردان: کیومرث صمدی طاری/ 93 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 18
  • پرتره‌ی خانم فرخزاد/ کارگردان: ماهور میرشکاک/ 22 دقیقه
  • کلاس آبی/ کارگردان: بهزاد آزادی/ 14 دقیقه
  • کایه/ کارگردان: کیوان محسنی/ 15 دقیقه
  • زنبورک در گام مینور/ کارگردان: مریم سپهری/ 62 دقیقه



چهارشنبه نهم اسفند 1396 

در ستایش «تصویر» علیرضا زرین‌دست


پنج شنبه دهم اسفند 1396 
سئانس اول/ ساعت 16
  • سلسله الحکام/ کارگردان: علیرضا احمدی/ 26 دقیقه
  • شیفت عصر/ کارگردان: آرش کاظم زاده/ 10 دقیقه
  • پرگار/ کارگردان: میثم عباسی/ 18 دقیقه
  • فدیشه/ کارگردان: ابوالفضل تاجیک/ 43 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 18
  • شکلات/ کارگردان: مهدی حیدری/ 13 دقیقه
  • توارد/ کارگردان: وحید رابودان/ 12 دقیقه
  • جنبل/ کارگردان: هادی کمالی مقدم - مینا بزرگمهر/ 72 دقیقه




جمعه یازدهم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16

  • حلوا/ کارگردان: ونداد فلاح/ 13 دقیقه
  • سَس/ کارگردان: ارتوران نجفی گل/ 19 دقیقه
  • هم‌سنگر/ کارگردان: مسعود سهیم‌پور معرفی/ 8 دقیقه
  • صفیر سیمرغ (سه تار شکسته)/ کارگردان: محمدرضا خسروی‌فر/ 72 دقیقه


سئانس دوم/ ساعت 18

  • چاوش از در آمد تا فرود/ کارگردان: هانا کامکار-آرش رئیسیان/ 116 دقیقه



شنبه دوازدهم اسفند 1396 

مسابقه‌ی جوانان زیر 25 سال با حضور هیات داوران و فیلم‌سازان جوان
از ساعت 10 تا 18
  • هم‌زاد/ کارگردان: امیررضا طاهروردی/ 3 دقیقه
  • پایان/ کارگردان: سعید نقویان/ 3 دقیقه
  • بالانس/ کارگردان: برزان رستمی/ 3 دقیقه
  • ناخوانده/ کارگردان: سهیل گوهری پور/ 5 دقیقه
  • پنهان ترین صدا ها به رنگ آب اند/ کارگردان: هیمن باجلانی/ 6 دقیقه
  • لایو/ کارگردان: پدرام حبیب پیران/ 6 دقیقه
  • آبی/ کارگردان: آرمین محمودی/ 7 دقیقه
  • بیشتر از بودن/ کارگردان: فاطمه سهی/ 7 دقیقه
  • نشخوار/ کارگردان: مجيدفرهنگ بافتانى/ 9 دقیقه
  • رعنا/ کارگردان: علی جعفرآبادی/ 9 دقیقه
  • نیمی از تمام/ کارگردان: میلاد رضائی/ 10 دقیقه
  • قتل‌های زنجیره‌ای/ کارگردان: علی صادقیان/ 10 دقیقه
  • تریبون/ کارگردان: رضا نجاتی/ 11 دقیقه
  • آسمان آبی زمین پاک/ کارگردان: مهیار ماندگار/ 11 دقیقه
  • کلینر/ کارگردان: محمدرضا میقانی/ 13 دقیقه
  • 58متر یک خواب/ کارگردان: امیر محمدعموری/ 13 دقیقه
  • برای فروش/ کارگردان: علی بنائیان/ 14 دقیقه
  • گندمزار قرمز/ کارگردان: سید اسدالله بحرینی/ 14 دقیقه
  • هیولا/ کارگردان: سیاوش شهابی-محمد تفضلی/ 15 دقیقه
  • فاش/ کارگردان: احسان مختاری/ 15 دقیقه
  • گورکن‌ها/ کارگردان: محسن بانصیری/ 15 دقیقه
  • كم و بيش/ کارگردان: البرز پورصياد/ 17 دقیقه
  • فایل‌ها موجود نیست/ کارگردان: رامین محمدیار/ 17 دقیقه
  • آرِنا/ کارگردان: رضا نوفرستی/ 18 دقیقه
  • امشب/ کارگردان: رعنا صفی یاری/ 19 دقیقه
  • منحوس/ کارگردان: علیرضا سهولی/ 19 دقیقه
  • تماشای دیگری/ کارگردان: ماهان خمامی‌پور/ 20 دقیقه
  • داستان عروسک‌ها/ کارگردان: سیدمصطفی فخاری نیری/ 20 دقیقه
  • علی کلاغ ، مسافر کرکوک/ کارگردان: علی پوراسد/ 21 دقیقه
  • سایه فیل/ کارگردان: آرمان خوانساریان/ 22 دقیقه
  • وحشی/ کارگردان: فردین انصاری/ 24 دقیقه
  • خانه پدری/ کارگردان: روزبه شعرای نجاتی/ 25 دقیقه
  • چرخ/ کارگردان: فرید حاجی/ 28 دقیقه
  • فراموشی/ کارگردان: مسعود سعادت/ 28 دقیقه
  • بارسلونا/ کارگردان: کتایون پرمر، محمد روحبخش/ 30 دقیقه
  • خوشحال و شاد و بیزارم/ کارگردان: ایمان فراهانی/ 30 دقیقه
  • من نجس نیستم/ کارگردان: علی حسینی‌صدر/ 30 دقیقه
  • 80متر سی800/ کارگردان: پیام نیک‌فرد/ 31 دقیقه
  • دامون/ کارگردان: فرناز زارعیان/ 32 دقیقه
  • صندلی راک/ کارگردان: علی صبوری/ 49 دقیقه

توجه: 
از آنجایی‌که نمایش فیلم‌ها به‌ ترتیب مدت زمان فیلم نخواهد بود و نیز با توجه به آموزشی بودن جلسه نمایش فیلم‌های مسابقه که با حضور داوران است حضور تمامی فیلم‌سازان از ساعت 10 تا 18 توصیه می‌شود.



یکشنبه سیزدهم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16

  • خوابگرد/ کارگردان: بهنام عافیت/ 14 دقیقه
  • همدیگر/ کارگردان: علی زرنگار/ 30 دقیقه
  • چاقو/ کارگردان: یاسر فلاحتی/ 11 دقیقه
  • بدو رستم بدو/ کارگردان: حسین ملایمی/ 11 دقیقه
  • خفه خون/ کارگردان: تورج کلانتری/ 42 دقیقه

 سئانس دوم/ ساعت 18

  • پروانه ها در برف میمیرند/ کارگردان: کریم عظیمی/ 15 دقیقه
  • خانه‌ام ابریست/ کارگردان: کریم عظیمی/ 13 دقیقه
  • هبوط/ کارگردان: کریم عظیمی/ 6 دقیقه
  • بی‌خوابی/ کارگردان: حافظ آهی/ 3 دقیقه
  • سیب/ کارگردان: حافظ آهی/ 33 دقیقه
  • روایت یک ازدواج/ کارگردان: کمیل ارجمندی/ 25 دقیقه
 



دوشنبه چهاردهم اسفند 1396   
(فیلم های کوتاه و ویدئو آرت)

سئانس اول/ ساعت 16
  • آینه آسمان/ کارگردان: راضیه گودرزی/ 1 دقیقه
  • پایان/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 1 دقیقه
  • چرخه عشق/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 1 دقیقه
  • بازار/ کارگردان: میرکیان روشن نیا/ 1 دقیقه
  • در گالری/ کارگردان: میرکیان روشن نیا/ 1 دقیقه
  • آنتروپی/ کارگردان: عطیه تفتی/ 1 دقیقه
  • جشن خاموش/ کارگردان: ارسلان امانتی/ 1 دقیقه
  • خط/ کارگردان: امید برجسته/ 2 دقیقه
  • ماهی‌ها سکوت کردند/ کارگردان: سینا اسماعیل نیا/ 2 دقیقه
  • مثل باد/ کارگردان: سینا اسماعیل نیا/ 2 دقیقه
  • نقشبند/ کارگردان: سینا اسماعیل نیا/ 2 دقیقه
  • اول شخص مفرد/ کارگردان: محمدرضا نوریان/ 2 دقیقه
  • قند سیاه/ کارگردان: کیمیا بیدار/ 2 دقیقه
  • بدون عنوان/ کارگردان: نسیم حقیقی/ 2 دقیقه
  • سرد/ کارگردان: علی‌یار راستی/ 2 دقیقه
  • رویش/ کارگردان: سید مسعود امامی/ 2 دقیقه
  • هنر انسان/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 2 دقیقه
  • غریبه/ کارگردان: سیاوش عسگری/ 3 دقیقه
  • نو کات/ کارگردان: سمیه محمدیان/ 3 دقیقه
  • بازی ناعادلانه/ کارگردان: احمد خوش نیت/ 4 دقیقه
  • غول مهربان/ کارگردان: کیومرث محمدچناری/ 4 دقیقه
  • سوت/ کارگردان: کیومرث محمدچناری/ 4 دقیقه
  • تماشاچی/ کارگردان: محسن باقری دستگردی/ 4 دقیقه
  • سبز و صورتی/ کارگردان: سپیده اقبالی/ 4 دقیقه
  • مسافرکوچولو/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 4 دقیقه
  • آب و آینه/ کارگردان: محمد رضا خسروی فر/ 5 دقیقه
  • دیجامه/ کارگردان: امیرعلی میردریکوند/ 5 دقیقه
  • تیشه روزگار/ کارگردان: محمد فرج زاده/ 5 دقیقه
  • نقش موج/ کارگردان: حسام نظری/ 5 دقیقه
  • مدادهای رنگی/ کارگردان: سیدمحمدهادی آقاجانی/ 5 دقیقه
  • به‌خاطر النی/ کارگردان: محسن احراری/ 5 دقیقه


سئانس دوم/ ساعت 18 
  • یونس زادن و بلعیدن اندر/ کارگردان: سولماز نراقی/ 5 دقیقه
  • ال کیو/ کارگردان: امید برجسته/ 5 دقیقه
  • او/ کارگردان: حدیث جان بزرگی/ 5 دقیقه
  • بر بال فرشته/ کارگردان: امیررضا دریایی/ 6 دقیقه
  • هیچ چیز مهم نیست/ کارگردان: شقایق جهانداری/ 6 دقیقه
  • 1+1+1/ کارگردان: آذر خورشیدی/ 6 دقیقه
  • آن سوی پنجره آبی ست/ کارگردان: محبوبه تمسکنی/ 6 دقیقه
  • مراسم پرده‌برداری/ کارگردان: مهدی بوستانی شهربابکی/ 7 دقیقه
  • روز موعود/ کارگردان: میدیا کیاست/ 7 دقیقه
  • گیسوم/ کارگردان: مهدی دوایی/ 7 دقیقه
  • تهران/ کارگردان: دانا نهداران-داریوش نهداران/ 7 دقیقه
  • هم‌روایی/ کارگردان: مریم اسدی خونساری/ 23 دقیقه



سه شنبه پانزدهم اسفند 1396

سئانس اول/ ساعت 16 
  • حضور/ کارگردان: آبتین سلیمی طاری/ 16 دقیقه
  • سورا/ کارگردان: وحید معصومی سرای/ 16 دقیقه
  • درخت زیتون سعد/ کارگردان: احمد زایری/ 24 دقیقه
  • زنان بنی‌اسد/  کارگردان: مریم فرساد/ 9 دقیقه
  • ساعت 24/ کارگردان: هادی جلدی/ 18 دقیقه
  • مالی بی‌سنوور/ کارگردان: نوشین نامداری/ 15 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 18 
  • دادا سلطنه/ کارگردان: هادی احمدی/ 26 دقیقه
  • انجمن آرزوها/ کارگردان: گل اندام صفری/ 24 دقیقه
  • پردیس‌های خیال/ کارگردان: هادی آفریده/ 69 دقیقه


چهارشنبه شانزدهم اسفند 1396

سئانس اول/ ساعت 15
  • ساین آوت/ کارگردان: زهرا آهویی/ 15 دقیقه
  • شکارچی نهنگ/ کارگردان: سعید زمانیان/ 18 دقیقه
  • پیک نیک/ کارگردان: خشایار شاکر/ 18 دقیقه
  • شنیدن/ کارگردان: سعید رضایی/ 15 دقیقه
  • میانبر/ کارگردان: آریان گلصورت/ 18 دقیقه
  • دور از خانه/ کارگردان: فرهاد دل آرام/ 17 دقیقه

سئانس دوم 
اکران نداریم
سئانس دوم/ ساعت 16 

پنج شنبه هفدهم اسفند 1396
(فیلم‌های نیمه بلند جوانان زیر 25 سال)

سئانس اول ساعت 14

  • وحشی/ کارگردان: فردین انصاری/ 24 دقیقه
  • خوشحال و شاد و بیزارم/ کارگردان: ایمان فراهانی/ 30 دقیقه
  • علی کلاغ ، مسافر کرکوک/ کارگردان: علی پوراسد/ 21 دقیقه
  • 80متر سی800/ کارگردان: پیام نیکفرد/ 31 دقیقه
سئانس دوم/ ساعت 16 
  • داشتن/ کارگردان: سیدمرتضی سبزقبا/ 20 دقیقه
  • چله‌نشین/ کارگردان: امید میرزایی/ 23 دقیقه
  • مظفر/ کارگردان: امیرعلی میردریکوند/ 15 دقیقه
  • جاده مرزی/ کارگردان: حسین ریگی/ 23 دقیقه
  • باگ/ کارگردان: کیوان محسنی/ 25 دقیقه


سئانس سوم/ ساعت 18

  • خود زنی/ کارگردان: ساسان کریمی/ 27 دقیقه
  • پیرهن زنانه/ کارگردان: نگار وندالوند/ 9 دقیقه
  • بازگشت شگفت سیمرغ/ کارگردان: رضا اکبریان گالشکلایی/ 28 دقیقه
  • تا سی سالگی/ کارگردان: محمد علی رخشانی/ 41 دقیقه



جمعه هجدم اسفند 1396
از ساعت 15 تا 21

مراسم پایانی و اهدای جوایز + فیلم‌های برنده جایزه 


‌شنبه نوزدهم اسفند 1396

سئانس اول/ ساعت 16 

  • آدم برفی/ کارگردان: رودابه ایزدی/ 20 دقیقه
  • خواب عمیق/ کارگردان: ابوالفضل شکیبا/ 15 دقیقه
  • این خانه تو نیست/ کارگردان: میثم پور جعفری/ 28 دقیقه
  • تروفه/ کارگردان: اصغر لائی/ 9 دقیقه
  • سال‌ها/ کارگردان: مهدی عوض محمدی/ 32 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 18

  • بازگشت/ کارگردان: محمد جواد دهقان/ 9 دقیقه
  • فید آوت/ کارگردان: علیرضا بهپور/ 8 دقیقه
  • آریو والیبال؟!/ کارگردان: محمد بخشى/ 14 دقیقه
  • خیال خط/ کارگردان: هومن حسنی/ 35 دقیقه



یکشنبه بیستم اسفند 1396

سئانس اول/ ساعت 16 

  • پانیک/ کارگردان: مرتضی فرهاد نیا/ 15 دقیقه
  • پدر من احمقانه‌ترین حرف‌ها را می‌زند/ کارگردان: شهریار شاندیز/ 13 دقیقه
  • رژ/ کارگردان: شهریار شاندیز/ 15 دقیقه
  • چه کسی خواب است، چه کسی بیدار/ کارگردان: علی لقائیان/ 28 دقیقه
  • خون‌سردی/ کارگردان: محمد رحمتی/ 30 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت 18

  • در آستانه بامداد/ کارگردان: مختار شکری‌پور/ 114 دقیقه





برنامه‌ی کامل نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر در تالار ناصری
(جشنواره جشنواره‌ها)



چهارشنبه دوم اسفند1396 

افتتاحیه: ساعت 20 

نمایش فیلم «مغزهای کوچک زنگ‌زده» به‌کارگردانی هومن سیدی
در تالار استاد جلیل شهناز 



پنج‌شنبه سوم اسفند1396 

سئانس اول/ ساعت 16 

  • حیوان/ کارگردان: بهرام و بهمن ارک/ 15 دقیقه
(جایزه بهترین کارگردانی و فیلم در سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران/ سیمرغ بهترین فیلم کوتاه از سی‌و ششمین جشنواره فیلم فجر)
  • در جست‌وجوی فریده/ کارگردان: آزاده موسوی-کوروش عطایی/ 87 دقیقه 
(تندیس هنر و تجربه و بهترین تدویناز یازدهمین جشنواره سینما حقیقت)

سئانس دوم/ ساعت18

  • هنوز نه/ کارگردان: آرین وزیردفتری/ 15 دقیقه 
(نشان شایستگی ایسفا برای بهترین بازیگر از هشتمین جشن مستقل فیلم کوتاه خانه سینما)
  • امیر/ کارگردان: نیما اقلیما/ 90دقیقه 
(نمایش به‌عنوان کارگردان فیلم اولی در سی‌وششمین جشنواره فیلم فجر)




جمعه چهارم اسفند 1396

سئانس اول/ ساعت 16

  • زونا/ کارگردان: طوفان نهان‌قدرتی/ 20 دقیقه
(نشان شایستگی ایسفا برای بهترین تدوین و فیلمبرداری در هشتمین جشن خانه سینما، تندیس جشنواره سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
  • محیط بان و پلنگ/ کارگردان: فتح‌اله امیری- نیما عسگری/ 44 دقیقه
(برنده تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم مستندکوتاه از سینما حقیقت)
  • مزر مه‌آلود/ کارگردان: آتبین حسینی/ 30 دقیقه 
(جایزه انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، تندیس سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

سئانس دوم/ ساعت18

  • عرق سرد به كارگرداني سهيل بيرقي 
(فیلم برنده سیمرغ بازيگر اصلي مرد و مكمل زن و تدوين سی و ششمین جشنواره فیلم فجر)



شنبه پنجم اسفند1396 

سئانس اول/ ساعت 16

  • تاسوکی/ کارگردان: پوریا پیشوایی/ 15 دقیقه
(جایزه بهترین دستاورد: دیپلم افتخار)
  • جمعه قالی/ کارگردان: مهدی اسدی/ 20 دقیقه
(بهترین فیلم مستند  بین‌الملل جشنواره فیلم کوتاه تهران)
  • رزم آرا: یک دوسیه مسکوت/ کارگردان: سیداحسان عمادی77 دقیقه
(تقدیرشده داوران سینما حقیقت و برنده‌ی تندیس و دیپلم افتخار شهید آوینی


سئانس دوم/ ساعت 18

  • کامیون به کارگردانی کامبوزیا پرتوی
(برنده سیمرغ بهترین فیلمنامه از  سی و ششمین جشنواره فیلم فجر)



یکشنبه ششم اسفند1396 

سئانس اول/ ساعت 16
  • به کجا می‌رویم؟/ کارگردان: رضا مجلسی/ 17 دقیقه
(جایزه بخش حقوق شهروندی و برنده تندیس جشنواره از سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
  • مانیکور/ آرمان فیاض‌مجتهدی/ 14 دقیقه
(جایزه انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی؛ تندیس بخش داستانی سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران؛ برنده مدال و دیپلم افتخار ایسفا)

  • ایکی/ کارگردان: پرستو کارگر/ 6 دقیقه
جایزه بخش پویانمایی و تندیس از سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران
  • مرضیه/ کارگردان: درناز حاجیها/ 28 دقیقه
  • مارلون/ کارگردان: درناز حاجیها/ 13 دقیقه
(جایزه ویژه هیأت داوران جشنواره از سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
  • همشهری جنگ/ کارگردان: احمد زائری/ 37 دقیقه
(جایزه بهترین مستند کوتاه در بخش شهید آوینی سینما حقیقت)


سئانس دوم/ ساعت18 (گروه هنر و تجربه)

  • فیلم نسیان/ کارگردان: حسن آخوندی/ 90 دقیقه 
(همراه با نشست نقد و بررسی)



دوشنبه هفتم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16
  • سایه فیل/ کارگردان: آرمان خوانساریان/ 21 دقیقه
( تندیس بهترین کارگردانی و جایزه بهترین بازیگر زن سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
  • فاش/ کارگردان: احسان مختاری/ 15 دقیقه
(جایزه بهترین فیلمبرداری از سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
  • کابوس نامه/ کارگردان: فرهاد غلامی/ 14 دقیقه
(جایزه بهترین فیلم مستند تندیس جشنواره از سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
  • خوابگردها/ کارگردان: پویا نبی/ 16 دقیقه
(جایزه بهترین فیلمبرداری و تندیس جشنواره از سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
  • عشق شعمدانی‌ها/ کارگردان: میلاد محمدی/ 45 دقیقه
(برنده تندیس سینماحقیقت، دیپلم افتخار برای بهترین گفتار متن)


سئانس دوم/ ساعت18 

اکران نداریم



سه‌شنبه‌ هشتم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16

  • هیچکستان/ کارگردان: افسانه سالاری/ 24 دقیقه
(برنده تندیس سینماحقیقت، دیپلم افتخار برایبهترین فیلم مستند)
  • بومرنگ/ کارگردان: پدرام ابویی/ 7 دقیقه
(جایزه انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، دیپلم افتخار بخش مستند سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
  • علی آقا/ کارگردان: کامران حیدری/ 83 دقیقه
(جایزه ویژه دبیرسینما حقیقت، و برندهدیپلم افتخار)



سئانس دوم/ ساعت18 

اکران نداریم


چهارشنبه نهم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16

  • ساعت چهار/ کارگردان: عاطفه محرابی/ 18 دقیقه
(بهترین فیلم کوتاه بخش هنر و تجربه و برنده تندیس جشنواره و دیپلم افتخار از سی‌وچهارمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
  • آرا/ کارگردان: یوسف کارگر/ 25 دقیقه
(نشان شایستگی ایسفا برای بهترین بازیگر از هشتمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما)
  • مادر ایل من/ کارگردان: عزت‌اله پروازه/ 59 دقیقه
(جایزه ویژه هیات داوران سینما حقیقت و برنده تندیس جشنواره، دیپلم افتخار)


سئانس دوم/ ساعت18 

 (عکاسی وعکاسان از نگاه فیلم سازان)
  • نمک زمین/ کارگردان: ویم وندرس -خولیانو ریبیرو سالگادو/ 111 دقیقه




پنج‌شنبه دهم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16
  • لوتوس/ کارگردان: محمد رضا وطن‌دوست/ 13 دقیقه
(جایزه ویژه هیات داوران، تندیس جشنواره و دیپلم افتخار از سینما حقیقت)
  • داش آکل/ کارگردان: هاجر مهرانی/ 14 دقیقه
(جایزه بخش پویانمایی: تندیس جشنواره فیلم کوتاه تهران)
  • وه انتیوک شاپور/ کارگردان: سودابه مجاوری/ 88 دقیقه
(تندیس سینماحقیقت، دیپلم افتخار و جایزه نقدی برای بهترین پژوهشگر)


سئانس دوم/ ساعت18 
 (عکاسی وعکاسان از نگاه فیلم سازان)
  • مناظر مصنوعی/ کارگردان: جنیفر بیچ دال/ 81 دقیقه


جمعه یازدهم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 15
  • مهمان: کارگردان: علی بهارلو/ 15 دقیقه
(جایزه بخش ویدیو آرت در بخش مذهب از جشنوراه فیلم کوتاه تهران)
  • جمشید؛ مرثیه‌ای بر یک اسطوره/ کارگردان: معین صمدی/ 12 دقیقه
(تندیس جشنواره برای فیلم پویانمایی)
  • سواد کوهی/ کارگردان: محمد رضا مجد/ 28 دقیقه
(برنده نشان شایستگی و دیپلم افتخار ایسفا، بهترین بازیگر مرد و دیپلم افتخار فیلم کوتاه تهران)
  • جایی برای آرامش/ کارگردان: جمیل عامل صادقی/ 25 دقیقه
(جایزه بخش ایمان و امید از نگاه انسان معاصر و تندیس بهترین فیلم جشنواره فیلم کوتاه تهران)
  • دست‌های خالی/ کارگردان: جمشید بیات ترک/ 74 دقیقه
جایزه ویژه دبیر جشنواره، تندیس شهید آوینی، دیپلم افتخار سینما حقیقت 


سئانس دوم/ ساعت18 

  • بانو قدس ایران/ کارگردان: مصطفی رزاق کریمی/ 84 دقیقه 
(نامزدی در پنج رشته، و جایزه بهترین فیلم جشنواره مستند سینما حقیقت)



شنبه دوازدهم اسفند 1396 


سئانس اول/ ساعت 16
(عکاسی وعکاسان از نگاه فیلم سازان)
  • مکان مناسب/ کارگردان: کریس رودلی/ 51 دقیقه


سئانس دوم/ ساعت18 
(عکاسی وعکاسان از نگاه فیلم سازان)
  • در جست و جوی ویویان مایر/کارگردان:جان مالوف چارلی سیسکل/76 دقیقه



یکشنبه سیزدهم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16



سئانس دوم/ ساعت18 

(گروه هنر و تجربه)

  • پیرمرد و دریا-لیلا/ کارگردان: ناهید رضایی/ 87 دقیقه 
(همراه با جلسه نقد و بررسی)



دوشنبه چهاردهم اسفند 1396 


سئانس اول/ ساعت 16


سئانس دوم/ ساعت18 

اکران نداریم


سه شنبه پانزدهم اسفند 1396 


سئانس اول/ ساعت 16



سئانس دوم/ ساعت18 



چهارشنبه‌ شانزدهم اسفند 1396 

(عکاسان از نگاه فیلم سازان)

سئانس اول/ ساعت 16

  • چشم جنگ/ کارگردان: یوسف حاتمی‌کیا- مهدی برجیان/ 60 دقیقه
  • عکس ناتمام/ کارگردان: تورج ربانی/ عمید راشدی/ 60 دقیقه

سئانس دوم/ ساعت18 

  • آن دو/ کارگردان: ماجد نیسی/ 39 دقیقه 
  • روایت عکاس دفاع مقدس امیرعلی جوادیان)/ کارگردان: علی ملاقلی‌پور/ 40 دقیقه
  • شرح یک عکس/ کارگردان: ساتیار امامی/ 50 دقیقه

پنج‌شنبه هفدهم اسفند 1396 
سئانس اول/ ساعت 16
(فیلم‌های نیمه بلند جوانان زیر 25 سال)
  • بارسلونا/ کارگردان: کتایون پرمر، محمد روحبخش/30 دقیقه
  • خانه پدری/ کارگردان: روزبه شعرای نجاتی/25 دقیقه
  • صندلی راک/ کارگردان:علی صبوری/ 49 دقیقه
سئانس دوم ساعت 18
(فیلم‌های نیمه بلند جوانان زیر 25 سال)
  • فراموشی/ کارگردان: مسعود سعادت/ 28 دقیقه
  • من نجس نیستم/ کارگردان: علی حسینی صدر/ 30 دقیقه
  • دامون/ کارگردان: فرناز زارعیان/ 32 دقیقه


جمعه هجدهم اسفندماه 1396
از ساعت 15 تا 21
مراسم پایانی و اهدای جوایز + فیلم‌های برنده جایزه 



شنبه نوزدهم اسفند 1396 


سئانس اول/ ساعت 16

(مروری بر مجموعه کارستان)
  • طبرستانی‌ها/ کارگردان: محسن عبدالوهاب/ 49دقیقه
  • بنیان‌گذار محک/ کارگردان: محسن عبدالوهاب/ 57دقیقه


سئانس دوم/ ساعت18 

  • مادر زمین/ کارگردان: مهناز افضلی/ 52دقیقه
  • شاعران زندگی / کارگردان: شیرین برق‌نورد/ 73دقیقه




یکشنبه بیستم اسفند 1396 

سئانس اول/ ساعت 16

  • پنبه تا آتش/ کارگردان: بهرام عظیم‌پور/ 52دقیقه
  • پازلی‌ها / کارگردان: مهدی گنجی/ 70دقیقه

سئانس دوم/ ساعت18 

  • برندگان بخش جوانان زیر 25 سال پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر