اخبار > اعلام برنامه‌های بخش مرور فیلم‌های برگزیده جشنواره‌ فیلم تصویر


 برنامه‌ بخش مرور فیلم‌های برگزیده جشنواره‌ فیلم تصویر 

یکشنبه سیزدهم اسفندماه 1396
(تالار استاد جلیل شهناز)

سئانس اول/ ساعت 14
  • شنبه/ کارگردان: سعید روستایی/ 27 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از نهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • شهر مرزی/ کارگردان: امین بیگی/ 8 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از نهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • روسری گلدار/ کارگردان: اکبر تراب پور/ 10 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از نهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • اسب چوبی/ کارگردان: مهدی بخشی/ 22 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از دهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • می‌خورد بر بام خانه/ کارگردان: تیمور قادری/ 3 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از دهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • و ما در این لحظه مردیم/ کارگردان: حامد صیامی/ 11 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از دهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • مراسم/ کارگردان: سعید روستایی/ 29 دقیقه
(تندیسبهترین فیلم بالای 15 دقیقه از دهمین جشنواره فیلم تصویر)


یکشنبه سیزدهم اسفندماه 1396  
(تالار ناصری)

سئانس دوم/ ساعت16

  • کامیابی مسک/ کارگردان: محمد صادقی/ 29 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از دهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • موقت/ کارگردان: بهزاد آزادی/ 15 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از یازدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • قاب عکس/ کارگردان: علی اکبر فیروز جنگ/ 2 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از یازدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • آوا/ کارگردان: سهند کبیری/ 14 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از یازدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • مالکیه/ کارگردان: محمدباقر شاهین/ 2 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از یازدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • مانتوهای رنگ روشن/ کارگردان: سعید روستایی/ 40 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از یازدهمین جشنواره فیلم تصویر)


دوشنبه چهاردهم اسفندماه 1396 
(تالار استاد جلیل شهناز)

سئانس اول/ ساعت 14

  • روی زیر زمین/ کارگردان: ماهان خمامی‌پور/ 41 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از یازدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • چه زخم‌هاست نهان/ کارگردان: مونا شمس/ 5 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • نجس/ کارگردان: بهمن و بهرام ارک/ 20 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • حذف اضطراری/ کارگردان: فهمیه آقاحسنی/ 30 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • قناتِ شهرِ خاموش من/ کارگردان: حسین امیری دوماری- پدرام پور امیری/ 14 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر)


دوشنبه چهاردهم اسفندماه 1396 
(تالار ناصری)


سئانس دوم/ ساعت16

  • لام تا کام/ کارگردان: محسن بانصیری/ 23 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • آفتاب سوخته/ کارگردان: بهمن و بهرام ارک/ 15 دقیقه
(تندیس بهترین تصویر از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • تاریک روشن/ کارگردان: بهنام عابدی/ 15 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • قرمز/ کارگردان: سید مهدی و حمید حسینی/ 12 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • پنج‌شنبه‌ونیم/ کارگردان: سید مهدی و حمید حسینی/ 23 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • خوشبختی بدون پول/ کارگردان: مهیار حمیدیان/ 16 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • امحا/ کارگردان:شفق ابوسیا - کوثر حیدری/ 10 دقیقه
(تندیس بهترین تصویر از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر)


سه شنبه پانزدهم اسفندماه 1396 
(تالار استاد جلیل شهناز)

سئانس اول/ ساعت 14

  • سبز کله‌غازی/ کارگردان: آرمان خوانساریان/ 30 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • چشمِ جنگ/ کارگردان: یوسف حاتمی‌کیا – مهدی برجیان/ 60 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • سکوت کن/ کارگردان: حسین امیری دوماری- پدرام پورامیری/ 25 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر)





سه‌شنبه پانزدهم اسفندماه 1396
(تالار ناصری)

سئانس دوم/ ساعت16

  • بهتر از زندگی/ کارگردان: ماهان خمامی‌پور/ 29 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • پلیس‌ها نمی‌دانند/ کارگردان: سام چگینی/ 7 دقیقه
(جایزه ویژه هیات داوران برای بهتریم تصویر سازی از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • پنجاه سالگی/ کارگردان: صبا ندایی/ 60 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر)


سئانس سوم/ ساعت18

  • سینما رفتن بدون سیما/ کارگردان: فرناز زارعیان/ 29 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه و تندیس بهترین تصویر از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر)
  • 38.1/ کارگردان: سالار شریفی/ 38 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر)

  • بن بست/ کارگردان آرمان خوانساریان/ 38 دقیقه 
( دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر)