اخبار > اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شانزدهمین جشنواره فیلم تصویر

اسامی فیلم‌های راه‌یافته به شانزدهمین جشنواره فیلم تصویر (به‌ترتیب زمان)

بخش مسابقه‌ی جوانان زیر 25 سال

  1. 19-07 / کارگردان: سهراب شعبان‌پور کتیگری/ 1 دقیقه
  2. سورچی/ کارگردان: ایمان بابایی/ 1 دقیقه
  3. تیکهای از زندگی/ کارگردان: پگاه عبادت‌دوست/ 1 دقیقه
  4. خانه/ کارگردان: دریا نیکذات/ 1  دقیقه
  5. پرش/ کارگردان: صادق حجتی/ 2 دقیقه
  6. موزه/ کارگردان: پدرام حبیب پیران/ 2 دقیقه
  7. برق‌کار/ کارگردان: امید مهدوی/ 2 دقیقه
  8. مرثیهای برای یک زندگی/ کارگردان: علی رستمیان/ 3 دقیقه
  9. سرنوشت تاریک/ کارگردان: امید مهدوی/ 3 دقیقه
  10. انسان‌واره/ کارگردان: سیدمحمد تقیان/ 4 دقیقه
  11. گوشه‌ای از حیات/ کارگردان: امیررضا طاهروردی/ 6 دقیقه
  12. پالیزار/ کارگردان: امیرحسن رحیمزاده/ 6 دقیقه
  13. هفت صبح/ کارگردان: محمد حسینی/ 6 دقیقه
  14. پوسته/ کارگردان: باران چراغی‌پور/ 6 دقیقه
  15. زنده به گور/ کارگردان: حسن حسینی/ 7 دقیقه
  16. افسرده نیستم/ کارگردان: محمد ارسلان/ 8 دقیقه
  17. تروکاژ/ کارگردان: نسیم تهرانی/ 8 دقیقه
  18. یک شب/ کارگردان: آیدا علی‌مددی/ 9 دقیقه
  19. شیرجه آزاد/ کارگردان: دنیا زندی/ 10 دقیقه
  20. روزهای ابری/ کارگردان: علی ریاحی/ 12 دقیقه
  21. کمد/ کارگردان: فاطمه کشاورز/ 12 دقیقه
  22. یک سلفی از تهران/ کارگردان: محمد حسینی/ 12 دقیقه
  23. ده صبح/ کارگردان: علی ثابت‌قدم مقدم/ 13 دقیقه
  24. روز بی پایان/ کارگردان: آرمین سعیدی/ 13 دقیقه
  25. پناه/ کارگردان: ابوالفضل حسینی‌پور/ 15 دقیقه
  26. گذار/ کارگردان: کیمیا هندی/ 15 دقیقه
  27. چندش/ کارگردان: رضا نجاتی/ 15 دقیقه
  28. مُنسی/ کارگردان: عرفانه صادق‌زاده، امین جعفری/ 16 دقیقه
  29. خودتو برسون/ کارگردان: آيدا تبيانيان/ 16 دقیقه
  30. دگردیسی/ کارگردان: سالار شریفی/ 18 دقیقه
  31. تو هنوز اینجایی/ کارگردان: کتایون پرمر، محمد روح‌بخش/ 20 دقیقه
  32. تشریح/ کارگردان: سیاوش شهابی/ 20 دقیقه
  33. بَخ تَک/ کارگردان: نرگس نره‌ای/ 20 دقیقه
  34. چوب‌ها/ کارگردان: آناهیتا هوشان/ 20 دقیقه
  35. کدر/ کارگردان: ابوذر پاک‌نژاد/ 23 دقیقه
  36. سکوت سفید/ کارگردان: یاسین فرخی/ 26 دقیقه
  37. چغامیش/ کارگردان: آریان عطارپور/ 27 دقیقه
  38. بلوبری/ کارگردان: علی جعفرآبادی/ 29 دقیقه
  39. بومرنگ/ کارگردان: پدرام ابوئی/ 30 دقیقه
  40. قصر/ کارگردان: صبا قاسمی/ 37 دقیقه
  41. سالسوس/ کارگردان: آریان عطارپور/ 43 دقیقه


بخش آزاد

  1. زیستن/ کارگردان: سجاد دادپور/ 1 دقیقه
  2. لطفا صبر کنید/ کارگردان: امید برجسته/ 1 دقیقه
  3. باربران کوچک جهان/ کارگردان: سمانه رستمی/ 1 دقیقه
  4. رمه/ کارگردان: سمانه رستمی/ 100 ثانیه
  5. زار/ کارگردان: لیلا سیاوشی/ 100 ثانیه
  6. محله ما/ کارگردان: امیر سماواتی/ 100 ثانیه
  7. شکاف/ کارگردان: داود عباسی/ 2 دقیقه
  8. این رویای من نبود/ کارگردان: وریا نیک‌منش/ مریم هاشم نژاد/ 2 دقیقه
  9. دست‌انداز/ کارگردان: گلناز قاسمی/ 2 دقیقه
  10. ناموجود موجود/ کارگردان: سجاد دادپور/ 2 دقیقه
  11. انعکاس/ کارگردان: سمیرا رجبی/ 2 دقیقه
  12. مادربزرگ/ کارگردان: حسین دارابی/ 2 دقیقه
  13. در بزنید تا گشوده شود/ کارگردان: مهگان فرهنگ/ 3 دقیقه
  14. خواب سرخ/ کارگردان: آیدا نامجو/ 3 دقیقه
  15. یادداشت/ کارگردان: سیاوش عیدانی/ 4 دقیقه
  16. انسان/ کارگردان: رامین پورغلامی/ 4 دقیقه
  17. مردگی/ کارگردان: سعید افسر/ 4 دقیقه
  18. پت من/ کارگردان: مرضیه ابرار پایدار/ 4 دقیقه
  19. خشک ماهی/ کارگردان: فرزاد حبیب‌زاده/ 4 دقیقه
  20. پاپیتال/ کارگردان: نرگس ذاکری/ 4 دقیقه
  21. آنتروپی/ کارگردان: فرشاد(عباس) عباسی/ 4 دقیقه
  22. رج/ کارگردان: سولماز نراقی/ 4 دقیقه
  23. بامن/ کارگردان: آزاده قچاق/ 5 دقیقه
  24. چنار خواب/ کارگردان: حسین منصور/ 5 دقیقه
  25. دیار/ کارگردان: معصومه رشیدیان/ 5 دقیقه
  26. هه/ کارگردان: سولماز نراقی/ 5 دقیقه
  27. ساسیسم/ کارگردان: محبوبه کریمی‌نژاد/ 5 دقیقه
  28. دربی تهران/ کارگردان: مهرداد مه‌آبادی/ 5 دقیقه
  29. او/ کارگردان: نداعبادی/ 6 دقیقه
  30. هلی شات/ کارگردان: ایرج کیانیان/ 6 دقیقه
  31. و او به جستجوی راه شد/ کارگردان: میثم شاه‌بابایی/ 7 دقیقه
  32. دخمه/ کارگردان: علیرضا ربیع‌مقدم/ 7 دقیقه
  33. اشک باران/ کارگردان: اسماعیل عباسی/ 7 دقیقه
  34. دزدانه/ کارگردان: مهران امیری‌حسینی/ 7 دقیقه
  35. هفت پیکر/ کارگردان: محمود حسینی‌پناه/ 7 دقیقه
  36. نامه شماره یک/ کارگردان: امیرحسین ابوطالبی/ 7 دقیقه
  37. لحظه آخر/ کارگردان: جابر نوری/ 7 دقیقه
  38. ورم/ کارگردان: اصغرلایی/ 7 دقیقه
  39. برادر/ کارگردان: مهدیه محمدی/ 8 دقیقه
  40. ساکنین بهشت/ کارگردان: رامین سامانی/ 8 دقیقه
  41. یک/ کارگردان: نگارالوند/ 9 دقیقه
  42. آقای گوزن/ کارگردان: مجتبی موسوی/ 9 دقیقه
  43. هدیه‌ای برای یک روز غم‌انگیز/ کارگردان: بهزاد خداویسی/ 9 دقیقه
  44. دژاوو/ کارگردان: نسیم فروغ/ 10 دقیقه
  45. سکون/ کارگردان: مهدی برجیان/ 10 دقیقه
  46. یک درب پایین‌تر/ کارگردان: سعید زارع سهیلی/ 11 دقیقه
  47. تنفس/ کارگردان: فرشید ایوبی نژاد/ 12 دقیقه
  48. بالین/ کارگردان: احسان شادمانی/ 12 دقیقه
  49. ترجمه‌ی افول/ کارگردان: جواد عبداله‌زاده/ 13 دقیقه
  50. ذبح/ کارگردان: آکو زندکریمی و سامان حسین‌پور/ 13 دقیقه
  51. قایم باشک/ کارگردان: سعید افسر/ 13 دقیقه
  52. اختلاف/ کارگردان: علی اسداللهی/ 14 دقیقه
  53. بیگانه/ کارگردان: مرتضی اتابکی/ 14 دقیقه
  54. زنی که او بودم/ کارگردان: آزاده سلیمیان/ 14 دقیقه
  55. لغزش/ کارگردان: آرمین اعتمادی/ 14 دقیقه
  56. داستان شکلاتی/ کارگردان: یوسف جعفری/ 14 دقیقه
  57. نقطه‌ای لرزان/ کارگردان: یاسر مروت/ 14 دقیقه
  58. فرفره آخر/ کارگردان: شاهين منصور/ 14 دقیقه
  59. خاکستر/ کارگردان: آریان گل‌صورت/ 15 دقیقه
  60. چای جوشیده/ کارگردان: محمد علیزاده‌فرد/ 15 دقیقه
  61. آتی/ کارگردان: مهدی راوش/ 15 دقیقه
  62. پانیک/ کارگردان: مرتضی فرهادنیا/ 15 دقیقه
  63. چکه/ کارگردان: مرجان هاشمی/ 15 دقیقه
  64. تشدید/ کارگردان: شیرین صبور/ 15 دقیقه
  65. خانه ی عروسک/ کارگردان: سلیمان ابراهیمی/ 15 دقیقه
  66. دیوار/ کارگردان: قاسم شیشه گری/ 15 دقیقه
  67. پولوس/ کارگردان: منصور غلامی/ 15 دقیقه
  68. پرواز ماهی ها/ کارگردان: محمد توریوریان/ 15 دقیقه
  69. سی پی/ کارگردان: حامد قاسمی/ 15 دقیقه
  70. ضد نور/ کارگردان: مجتبی کوه‌کن/ 16 دقیقه
  71. بیست/ کارگردان: بهرنگ میرزایی/ 16 دقیقه
  72. یکدیگر/ کارگردان: سارا طبیب‌زاده/ 16 دقیقه
  73. زندگی با طعم سینما/ کارگردان: سجاد ترابی/ 17 دقیقه
  74. یلدا/ کارگردان: محمد باغیرت/ 17 دقیقه
  75. تلخ/ کارگردان: مجید اسماعیلی/ 17 دقیقه
  76. فردا، هشت صبح/ کارگردان: محمدعلی انتظاریان/ 17 دقیقه
  77. شهر هزار کبوتر/ کارگردان: وریا نیک‌منش/ مریم هاشم‌نژاد/ 17 دقیقه
  78. سمعک/ کارگردان: حمید یوسفی/ 17 دقیقه
  79. زنگ آخر/ کارگردان: محمد خیمه‌گاهی/ 17 دقیقه
  80. فیمبریا/ کارگردان: فرشته چلبی/ 18 دقیقه
  81. پنج و نیم/ کارگردان: حامد امیری/ 18 دقیقه
  82. عبور/ کارگردان: سارا غفوریان/ 18 دقیقه
  83. بذار یه امشب بگذره/ کارگردان: حامد قاسمی/ 18 دقیقه
  84. چشم انداز خالی/ کارگردان: علی زارع‌ قنات‌نوی/ 18 دقیقه
  85. سوزن/ کارگردان: یوسف جعفری/ 19 دقیقه
  86. دیدار/ کارگردان: علی محرابی/ 19 دقیقه
  87. مر/ کارگردان: حسام رحمانی/ 19 دقیقه
  88. آمریکا/ کارگردان: مهرنوش فطرت/ 19 دقیقه
  89. ابرهای کومولوس/ کارگردان: رضا کوه‌پور/ 20 دقیقه
  90. عزیز/ کارگردان: سید مهدی موسوی‌برزکی/ 20 دقیقه
  91. جاده فرعی/ کارگردان: پندار اکبری/ 20 دقیقه
  92. باربرها/ کارگردان: رضا حماسی/ 20 دقیقه
  93. شب/ کارگردان: علی زارع/ 20 دقیقه
  94. پاگرد/ کارگردان: سیدمحسن بنی‌هاشمی/ 20 دقیقه
  95. قارلاواج/ کارگردان: احسان کمالی/ 20 دقیقه
  96. بازگشت/ کارگردان: شهریار پورسیدیان/ 21 دقیقه
  97. راحانا/ کارگردان: کاظم دانشی/ 21 دقیقه
  98. بگذار بگذریم/ کارگردان: مریم نراقی/ 21 دقیقه
  99. بازی‌های دسته جمعی/ کارگردان: سامان نام نیک/ 22 دقیقه
  100. مردم نامحرم‌اند/ کارگردان: تورج کلانتری - امیر منیری/ 22 دقیقه
  101. قرار عاشقانه/ کارگردان: محمد صفا/ 22 دقیقه
  102. تیرگی/ کارگردان: بابک حاجی آقابیگی/ 22 دقیقه 
  103. مه/ کارگردان: علی شورورزی/ 23 دقیقه
  104. دیده‌بان و بانو/ کارگردان: محمد صفا/ 23 دقیقه
  105. مثله/ کارگردان: فاطمه امیدیان/ 23 دقیقه
  106. بی‌سرزمین‌تر از باد/ کارگردان: غلامرضا جعفری/ 24 دقیقه
  107. عاشقانه‌ای برای یک دوست/ کارگردان: حسین نارمنجی/ 25 دقیقه
  108. پدرم خسرو/ کارگردان: محمد حیدری خلیلی/ 25 دقیقه
  109. زرهی/ کارگردان: کورش مشهدی/ 25 دقیقه
  110. زندگی کن/ کارگردان: مسعود امینی/ 25 دقیقه
  111. گله را بردند/ کارگردان: رضا اکبریان گالشکلایی/ 25 دقیقه
  112. شهروند/ کارگردان: مهدی مختاری/ 26 دقیقه
  113. میکل آنژ افغانستان/ کارگردان: محمد صفا/ 26 دقیقه
  114. بدل/ کارگردان: روناک جعفری/ 26 دقیقه
  115. پرتره/ کارگردان: سیاوش فرهادی/ 26 دقیقه
  116. احتمال گرفتگی/ کارگردان: امید پناهی‌آذر/ 26 دقیقه
  117. من هنرمندنیستم/ کارگردان: سیما ابراهیمی/ 26 دقیقه
  118. گوشه ها و زاویه ها/ کارگردان: جبار اوجاقلو، مجتبی حیدری/ 26 دقیقه
  119. گیر/ کارگردان: محمد رحمتی: 26 دقیقه
  120. روزهای خاکستری/ کارگردان: علی محمد کرمی/ 27 دقیقه
  121. معصومه گرگ/ کارگردان: مهران ریاضی- زهرا رمضانی/ 27 دقیقه
  122. آواى دور/ کارگردان: روشنك صدر/ 28 دقیقه
  123. روک/ کارگردان: آبتین شمیلی/ 28 دقیقه
  124. لال/ کارگردان: آرین لطفعلیان/ 28 دقیقه
  125. مسخ/ کارگردان: ایمان حسن‌زاده/ 29 دقیقه
  126. جوکر/ کارگردان: سجاد ایمانی/ 29 دقیقه
  127. همه نیمه من/ کارگردان: سیدمهدی موسوی برزکی/ 29 دقیقه
  128. صف سلام/ کارگردان: هادی آفریده/ 29 دقیقه
  129. زروان/ کارگردان: فرانک آرتا/ 30 دقیقه
  130. جایزه ویژه/ کارگردان: سیدعلی سیدی/ 30 دقیقه
  131. بازگشت/ کارگردان: علی قاسمی/ 30 دقیقه
  132. رادکان/ کارگردان: حجت حیدری-احسان ملازاده/ 31 دقیقه
  133. طبقه کارگر به بهشت نمی‌رود/ کارگردان: محمد شمس الدینی/ 32 دقیقه
  134. دوربرگردان/ کارگردان: محمود آقازاده/ 38 دقیقه
  135. سیاه دنباله‌دار/ کارگردان: نیلوفرعظیمیان/ 38 دقیقه
  136. روزی روزگاری آناتولی/ کارگردان: تورج کلانتری - امین یگانه/ 42 دقیقه
  137. فرش چین/ کارگردان: امیر منیری/ 42 دقیقه
  138. دموکراسی در جاده ساوه/ کارگردان: تورج کلانتری/ 43 دقیقه
  139. ماجرای پرنس گیت/ کارگردان: سام سلیمانی/ 47 دقیقه
  140. تلکه/ کارگردان: مسعود کارگر/ 48 دقیقه
  141. مجموعه مستند وطن من/ کارگردان: مهدی دوایی/ 50 دقیقه
  142. ورس/كارگردان: جواد وطنی/52 دقیقه
  143. عروسک کوکی نیستم/ کارگردان: امیر منیری/ 56 دقیقه
  144. تاریک ماه/ کارگردان: امید پناهی آذر/ 58 دقیقه
  145. رومو/ کارگردان: فرزاد جعفری/ 60 دقیقه
  146. ده برادر/ کارگردان: محسن علی‌دادی/ 66 دقیقه
  147. کنیز/ کارگردان: حامد کریمی‌پور/ 69 دقیقه
  148. روزهای خوب گمشده تقویم/ کارگردان: حجت طاهری/ 69 دقیقه
  149. پردیس‌های خیال/ کارگردان: هادی آفریده/ 69 دقیقه
  150. بودن/ کارگردان: ونداد فلاح/ 71 دقیقه
  151. در میان تپه‌ها/ کارگردان: محمدرضا کیوانفر/ 76 دقیقه
  152. همایون/ کارگردان: پیروز کلانتری/ 76 دقیقه
  153. آرپاچای نغمه‌ی جدایی/ کارگردان: علی ابدالی/ 93 دقیقه
  154. برسد به دست مالدینی/ کارگردان: مهدی علمی‌نیا/ 90 دقیقه
  155. و کیارستمی ادامه دارد.../ کارگردان: احسان ناجی/ 98 دقیقه