اخبار > برنامه‌ی کامل نمایش فیلم‌های جشنواره فیلم تصویر (جشنواره جشنواره‌ها) در تالار ناصری

برنامه‌ی نمایش فیلم‌های 
جشنواره فیلم تصویر 
جشنواره جشنواره‌ها و مروری بر فیلم‌های برنده
 10 دوره مسابقه جوانان زیر 25 سال جشنواره فیلم تصویر 
تالار ناصری/ خانه هنرمندان ایران 


جمعه سوم اسفندماه 1397 

افتتاحیه: ساعت 18 

نمایش فیلم «قصر شیرین» به‌کارگردانی رضا میرکریمی با حضور کارگردان و عوامل فیلم همراه با 
رونمایی کتاب مجموعه‌ی سه جلدی «عکس‌های عکاسی نشده» از تصاویر منتخب فیلم‌های ماندگار تاریخ سینمای ایران: «گاو»، «ناخدا خورشید» و «باد صبا» 
تالار استاد جلیل شهناز و ناصری

مروری بر فیلم‌های برنده 10 دوره مسابقه جوانان زیر 25 سال جشنواره فیلم تصویر (1388 تا 1397)


شنبه چهارم اسفندماه 1397 

سئانس اول/ ساعت 16 

سیانور/ کارگردان: آیدین افخمی/ 17 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از هفتمین جشنواره فیلم تصویر سال1388)

شاه گفت نزن و عکاسی آغاز شد/ کارگردان: میلاد شاه‌جانی/ 10 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از هفتمین جشنواره فیلم تصویر سال1388)

چتر رنگی/ کارگردان: هدی اصفهانی/ 3 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از هفتمین جشنواره فیلم تصویر سال1388)

تیر/ کارگردان: محمد جواد قاسم پور/ 9 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از هفتمین جشنواره فیلم تصویر سال1388)

همه‌چیز سر جاشه/ کارگردان: میلاد ثابت‌کار/ 23 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از هفتمین جشنواره فیلم تصویر سال1388)

سئانس دوم/ ساعت18

هر چیز بی‌اهمیت/ کارگردان: مصیب حنایی/ 19 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از هشتمین جشنواره فیلم تصویر سال1389)

پایان بی‌صدا/ کارگردان: یوسف حاتمی کیا/ 5 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از هشتمین جشنواره فیلم تصویر سال1389)

ننو،گهواره دستی ننه هامان/ کارگردان: احسان شادمانی/ 25 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از هشتمین جشنواره فیلم تصویر سال1389)

ده تا/ کارگردان: محمد صادق دهقانی/ 19 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از هشتمین جشنواره فیلم تصویر سال1389)

سلاطین خیابان‌ها/ کارگردان: پالیز خوشدل-زینب تبریزی/ 39 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از هشتمین جشنواره فیلم تصویر سال1389)
(دیپلم افتخار بهترین فیلم مستند در بخش ویژه شهر تهران از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)

یک‌شنبه پنجم اسفندماه 1397 

سئانس اول/ ساعت 16

نمایش فیلم نداریم

سئانس دوم/ ساعت 19

دم کت/ کارگردان: احسان عمیدیان/ 26 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)

روسری گلدار/ کارگردان: اکبر تراب پور/ 10 دقیقه
 (دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)

بی بی تولدت مبارک/ کارگردان: سیدحامد نوبری/ 36 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)

شهر مرزی/ کارگردان: امین بیگی/ 8 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)

شنبه/ کارگردان: سعید روستایی/ 26 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)


دوشنبه ششم اسفندماه 1397 

سئانس اول/ ساعت 16

پارک مارک/ کارگردان: بکتاش آبتین/ 42 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم مستند در بخش ویژه شهر تهران از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)

متامورفوسیس/ کارگردان: سینا آذین/ 18 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم داستانی در بخش ویژه شهر تهران از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)

روشنایی‌های شهر/ کارگردان: آیدا پناهنده/ 20 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم داستانی در بخش ویژه شهر تهران از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)

تولدت مبارک/ کارگردان: فرشته پرنیان/ 15 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم داستانی در بخش ویژه شهر تهران از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)

سئانس دوم/ ساعت 18

نمایش فیلم نداریم


سه‌شنبه هفتم اسفندماه 1397 

سئانس اول/ ساعت 16

ناخوانده در تهران/ کارگردان: مینا کشاورز/ 53 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم مستند در بخش ویژه شهر تهران از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)

پیر پسر/ کارگردان: مهدی باقری/ 58 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم مستند در بخش ویژه شهر تهران از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)

سئانس دوم/ ساعت18 
 
رها/ کارگردان: امیر پارسامهر-پیمان نعیمی/ 28 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم داستانی در بخش ویژه شهر تهران از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)

آی لاو تهران/ کارگردان: سهند صمدیان/ 75 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم داستانی در بخش ویژه شهر تهران از نهمین جشنواره فیلم تصویر سال1390)


چهارشنبه هشتم اسفندماه 1397 

سئانس اول/ ساعت 16

اسب چوبی/ کارگردان: مهدی بخشی مقدم/ 23 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از دهمین جشنواره فیلم تصویر سال1391)

می‌خورد بر بام خانه/ کارگردان: تیمور قادری/ 3 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از دهمین جشنواره فیلم تصویر سال1391)

و ما در این لحظه مردیم/ کارگردان: حامد صیامی/ 11 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از دهمین جشنواره فیلم تصویر سال1391)

کامیابی مسک/ کارگردان: محمد صادق دهقانی/ 29 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم مستند بالای 15 دقیقه از دهمین جشنواره فیلم تصویر سال1391)

مراسم/ کارگردان: سعید روستایی/ 31 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم داستانی بالای 15 دقیقه از دهمین جشنواره فیلم تصویر سال1391)

سئانس دوم/ ساعت18 

آوا/ کارگردان: سهند کبیری/ 14 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از یازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1392)

قاب عکس یا.../ کارگردان: علی اکبر فیروز جنگ/ 2 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از یازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1392)

موقت/ کارگردان: بهزاد آزادی/ 15 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از یازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1392)

خیابان‌های خیلی خلوت/ کارگردان: سعید روستایی/ 42 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از یازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1392)

مالکیه/ کارگردان: محمد باقر شاهین/ 2 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از یازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1392)

مانتوهای رنگ روشن/ کارگردان: سعید روستایی/ 46 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از یازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1392)
پنج شنبه نهم اسفندماه1397 

سئانس اول/ ساعت 16

نجس/ کارگردان: بهرام ارک- بهمن ارک/ 19 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1393)

چه زخم‌هاست نهان/ کارگردان: مونا شمس/ 5 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1393)

حذف اضطراری/ کارگردان: فهیمه آقا حسنی/ 30 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1393)

سئانس دوم/ ساعت18 

بن بست/ کارگردان: آرمان خوانساریان/ 38 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1393)

قنات شهر خاموش/ کارگردان: حسین امیری دوماری-پدرام پور امیری/ 13 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1393)

آفتاب سوخته/ کارگردان: بهرام ارک و بهمن ارک/ 15 دقیقه
(تندیس بهترین تصویر از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1393)

لام تا کام/ کارگردان: محسن بانصیری/ 22 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از دوازدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1393)

جمعه دهم اسفندماه 1397 

سئانس اول/ ساعت 16

پنج شنبه و نیم/ کارگردان: سید مهدی حسینی - سید حمید حسنی/ 22 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1394)

قرمز/ کارگردان: سید مهدی حسینی - سید حمید حسنی/ 11 دقیقه
(تقدیر بهترین تصویر از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1393)

چشم جنگ/ کارگردان: یوسف حاتمی‌کیا - مهدی برجیان/ 60 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1394)


سئانس دوم/ ساعت18 

سبز کله غازی/ کارگردان: آرمان خوانساریان/ 30 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1394)

تاریک روشن/ کارگردان: بهنام عابدی/ 15 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1394)

امحا/ کارگردان: شفق ابوسبا-کوثر حیدری/ 10 دقیقه 
(تندیس بهترین تصویر از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1393)

خوشبختی بدون پول/ کارگردان: مهیار حمیدیان/ 15 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1394)

سکوت کن/ کارگردان: حسین امیری دوماری و پدرام پورامیری/ 24 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از سیزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1394)

شنبه یازدهم اسفندماه 1397 
 
سئانس اول/ ساعت 16

بهتر از زندگی/ کارگردان: ماهان خمامی‌پور/ 29 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر سال1395)

سیب/ کارگردان: نداسادات میرمحمدی/ 3 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر سال1395)

آپوفیس/ کارگردان: خشایار رحیمی/ 13 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر سال1395)

پنجاه سالگی/ کارگردان: صبا ندایی/ 60 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر سال1395)

سئانس دوم/ ساعت18 

سینما رفتن بدون سیما/ کارگردان: فرناز زارعیان/ 29 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر سال1395)
(تندیس بهترین تصویر از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر سال1395)

پلیس‌ها نمی‌دانند/ کارگردان: سام چگینی/ 7 دقیقه
(جایزه ویژه هیات داوران برای بهترین تصویر سازی(انیمیشن) از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر سال1395)

اشیاءگمشده/ کارگردان: حامد نجابت/ 15 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر سال1395)

38.1/ کارگردان: سالار شریفی/ 38 دقیقه
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از چهاردهمین جشنواره فیلم تصویر سال1395)

یک‌شنبه دوازدهم اسفندماه 1397 

سئانس اول

نمایش فیلم نداریم

سئانس دوم/ ساعت19 

داستان عروسک‌ها/ کارگردان: سیدمصطفی فخاری نیّری/ 20 دقیقه 
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1396)

پنهان‌ترین صداها به رنگ آب‌اند/ کارگردان: هیمن باجلانی/ 6 دقیقه 
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1396)

بالانس/ کارگردان: برزان رستمی/ 3 دقیقه 
(دیپلم افتخار بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1396)

سایه فیل/ کارگردان: آرمان خوانساریان/ 22 دقیقه 
(تندیس بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1396)

دوشنبه سیزدهم اسفندماه1397 

سئانس اول/ ساعت 16

خوشحال و شاد و بیزارم/ کارگردان: ایمان فراهانی/ 30 دقیقه 
(دیپلم افتخار بهترین فیلم بالای 15 دقیقه از پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1396)
(تندیس بهترین تصویر از پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1396)

فاش/ کارگردان: احسان مختاری/ 15 دقیقه 
(تقدیر بهترین تصویر برداری از پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1396)

آسمان آبی زمین پاک/ کارگردان: مهیار ماندگار/ 11 دقیقه 
(تندیس بهترین فیلم زیر 15 دقیقه از پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1396)
(تندیس بهترین تصویر از پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1396)

بارسلونا/ کارگردان: کتایون پرمر و محمد روحبخش/ 30 دقیقه
(تندیس بهترین تصویر برداری از پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر سال1396)

سئانس دوم

نمایش فیلم نداریم

سه‌شنبه چهاردهم اسفندماه1397 

سئانس اول/ ساعت 16

آواز جغد کوچک/ کارگردان: مهدی نورمحمدی/ 72 دقیقه
تندیس و جایزه ویژه دبیر جشنواره از دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت

سئانس دوم/ ساعت18 

اسرار دریاچه/ کارگردان: آرمین ایثاریان/ 72 دقیقه
(تندیس بهترین فیلمبرداری از دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)
(تندیس بهترین کارگردانی در بخش هنر و تجربه از دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)

(فیلم‌های نیمه بلند بخش جوانان زیر 25 سال شانزدهمین جشنواره فیلم تصویر)

چهارشنبه پانزدهم اسفندماه1397 

سئانس اول/ ساعت 16 

سکوت سفید/ کارگردان : یاسین فرخی/ 26دقیقه
کدر/ کارگردان : ابوذر پاک نژاد/ 23دقیقه
چغامیش/ کارگردان : آریان عطارپور/ 27دقیقه
سالسوس/ کارگردان : آریان عطارپور/ 43دقیقه

سئانس دوم/ ساعت18 

بومرنگ/ کارگردان : پدرام ابوئی/ 30دقیقه
بلوبری/ کارگردان : علی جعفرآبادی/ 29دقیقه
قصر/ کارگردان : صبا قاسمی/ 37دقیقه


پنج‌شنبه شانزدهم اسفندماه 1397 

سئانس اول/ ساعت 16

چشم‌انداز خالی/ کارگردان: علی زارع قنات‌نوی/ 18 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم در بخش پویا نمایی سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

مثل بچه آدم/ کارگردان: آرین وزیر دفتری/ 20 دقیقه
(جایزه بهترین فیلمنامه از نهمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما)

ورس/ کارگردان: جواد وطنی/ 52 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین پژوهش از دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)

سئانس دوم/ ساعت18 

ماهیاک/ کارگردان: فرح زارع/ 32 دقیقه
(تندیس بهترین کارگردانی فیلم کوتاه مستند در بخش بین الملل دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)

اِکسُدوس/ کارگردان: بهمن کیارستمی/ 77 دقیقه
(تندیس بهترین کارگردانی فیلم بلند مستند در بخش بین الملل دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)

جمعه هفدم اسفندماه1397

از ساعت 17   تا 19

در ستایش تصویر کامبیز درم‌بخش 


شنبه هجدهم اسفندماه1397 

سئانس اول/ ساعت 16

در بین/ کارگردان: علییار راستی/ 25 دقیقه
(جایزه بهترین فیلم در بخش سینمای ایران از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

دلبند/ کارگردان: یاسر طالبی/ 72 دقیقه
(لوح افتخار از شبکه مستند در بخش هنر و تجربه از دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)


سئانس دوم/ ساعت18 

تشریح/ کارگردان: سیاوش شهابی/ 20 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین فیلم از نگاه انجمن از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
(جایزه بزرگ بخش بین الملل جشنواره از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
(جایزه‌ ویژه هیات داوران در بخش داستانی برای کارگردانی از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

خاتمه/ کارگردان: هادی زارعی و مهدی زارعی/ 89 دقیقه
(تندیس و دیپلم افتخار بهترین تدوین در بخش ملی دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)
(دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم مستند بلند در بخش ملی دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)

یک‌شنبه نوزدهم اسفندماه1397 

سئانس اول/ ساعت 19

تو هنوز اینجایی/ کارگردان: کتایون پرمر و محمد روحبخش/ 21 دقیقه
(جایزه بهترین فیلمبرداری از نهمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما)
(جایزه بهترین تدوین از از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

نبودن/ کارگردان: پویا رضی/ 9 دقیقه 
(تندیس بهترین کارگردانی در بخش تجربی از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

روباه/ کارگردان: صادق جوادی/ 15 دقیقه
(جایزه بهترین فیلم در بخش هنر و تجربه از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
تندیس بهترین کارگردانی از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران 

در قلمرو افعی دم عنکبوتی/ کارگردان: فتح‌اله امیری / 40 دقیقه
(جایزه بهترین فیلم مستند از نگاه مردم با همکاری خانه سینما در دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)

دوشنبه بیستم اسفندماه 1397 

سئانس اول/ ساعت 16

برج رادکان/ کارگردان: حجت حیدری و احسان ملازاده/ 30 دقیقه
(دیپلم افتخار در بخش فیلمهای مستند از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

خانه‌ای برای تو/ کارگردان: مهدی بخشی‌مقدم/ 71 دقیقه
(تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم مستند بلند در بخش ملی از دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)
(جایزه بهترین فیلم مستند از نگاه مردم با همکاری خانه سینما از دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)

سئانس دوم

نمایش فیلم نداریم

سه‌شنبه بیستم و یکم اسفندماه 1397 

سئانس اول/ ساعت 16

قرار/ کارگردان: امید شمس/ 19 دقیقه
(تندیس بهترین فیلمنامه از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

رورانس/ کارگردان: سوگول رضوانی/ دقیقه 14
(جایزه بهترین فیلمبرداری از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)
(تندیس بهترین کارگردانی از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

خاطرات خبرنگار جنگ/ کارگردان: وحید چاوش/ 74 دقیقه
(دیپلم افتخار بهترین کارگردانی در بخش شهید آوینی از دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)

سئانس دوم/ ساعت 18

موج کوتاه/ کارگردان: محمد اسماعیلی/ 15 دقیقه
(جایزه بهترین صدابرداری وصداگذاری از نهمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما)
(جایزه بهترین تدوین از نهمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما)

بهارستان خانه ملت/ کارگردان: بابک بهداد/ 76 دقیقه
(تندیس هنر و تجربه در بخش بهترین کارگردانی از دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)
(سیمرغ بلورین بهترین فیلم سینمایی مستند از سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر)

چهارشنبه بیست و دوم اسفندماه 1397 

سئانس اول/ ساعت 16

جوکر/ کارگردان: سجاد ایمانی/ 29 دقیقه
(تندیس بهترین کارگردانی فیلم مستند از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

سینک/ کارگردان: محبوبه کلاهی/ 3 دقیقه
(تندیس بهترین در بخش پویا نمایی از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

اهل آب/ کارگردان: آزاده بیزار گیتی/ 30 دقیقه
(دیپلم افتخار در بخش فیلم‌های مستند از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

پرسپولیس- شیکاگو/ کارگردان: اُرد عطارپور/ 39 دقیقه
(تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی فیلم ‌مستند کوتاه در بخش ملی از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

سئانس دوم/ ساعت 18

گالین/ کارگردان: عزت‌الله پروازه/ 27 دقیقه
(تندیس و دیپلم افتخار بهترین کارگردانی از دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)

عروسک/ کارگردان: علی دلکاری/ 6 دقیقه
(جایزه ویژه یونیسف در بخش فیلم‌های کوتاه ایرانی با محوریت کودکان از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

داستان عروسک‌ها/ کارگردان: سیدمصطفی فخاری/ 20 دقیقه
(تندیس بهترین کارگردانی فیلم مستند از سی و پنجمین جشنواره فیلم کوتاه تهران)

زمان/ کارگردان: ماریا ماوتی/ 46 دقیقه
(تندیس بهترین کارگردانی فیلم مستند نیمه‌بلند در بخش ملی از دوازدهمین جشنواره سینما حقیقت)

پنج‌شنبه بیست و سوم اسفندماه 1397

سئانس اول/ ساعت 16

فیلم‌های برنده جوانان زیر 25 سال شانزدهمین دوره جشنواره فیلم تصویر 

سئانس دوم/ ساعت 18

فیلم‌های برنده جوانان زیر 25 سال شانزدهمین دوره جشنواره فیلم تصویر


جمعه بیست و چهارم اسفندماه 1397

آیین پایانی شانزدهمین جشن تصویرسال و جشنواره فیلم تصویر
از ساعت 15 تا 21