اخبار > اسامی فیلم‌های هفدهمین جشنواره فیلم تصویر

اسامی فیلم‌های راه‌یافته هفدهمین جشنواره فیلم تصویر

بخش آزاد
  1. نان و آتش/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ 1 دقیقه
  2. کیف پول/ کارگردان: فاطمه نوفلی/ 1 دقیقه
  3. برگی در سینه ام تاپ تاپ می کند/ کارگردان: افشین شاهرودی/ 1 دقیقه
  4. فرایند بی ارادگی/ کارگردان: سجاد داغستانی/ 2 دقیقه
  5. غرقاب/ کارگردان: مسلم آقاکوچک‌زاده/ 2 دقیقه
  6. گورها هم می میرند/ کارگردان: شاهرخ صدق روحی/ 2 دقیقه
  7. لازم نیست منتظر بمانید/ کارگردان: آرزو باغ شیخی/ 2 دقیقه
  8. هفت سین کاغذی/ کارگردان: اردلان دارآفرین/ 2 دقیقه
  9. رویای شیرین/ کارگردان: شهیره فروغی/ 2 دقیقه
  10. با زبان بی زبانی/ کارگردان: جواد حبیب پور/ 2 دقیقه
  11. هنوز زندگی/ کارگردان: میر کیان روشن نیا/ 3 دقیقه
  12. سایکوپت/ کارگردان: محمدرضا بندی خلف/ 3 دقیقه
  13. بلند همتان/ کارگردان: مهدی نیکنام/ 3 دقیقه
  14. هزار و دو شب/ کارگردان: فراز حبیب‌اللهیان/ 3 دقیقه
  15. باراما/ کارگردان: محمد مستوفی/ 3 دقیقه
  16. سشوار/ کارگردان: نادر خالدیان/ 5 دقیقه
  17. بی هم/ کارگردان: فرشاد شهلایی/ 5 دقیقه
  18. آقای امینی/ کارگردان: سعید سپهری کیان/ 5 دقیقه
  19. کارت ویزیت/ کارگردان: امیر کفاشی/ 5 دقیقه
  20. سنگ های سپید/ کارگردان: فاطمه حسنی/ 6 دقیقه
  21. صحنه‌ی تاریخ/ کارگردان: سهند سرحدی/ 6 دقیقه
  22. سلاخ/ کارگردان: رسول ایران‌نژاد/ 7 دقیقه
  23. پژواک/ کارگردان: برزان رستمی/ 7 دقیقه
  24. کلاف/ کارگردان: ملیحه غلامزاده/ 7 دقیقه
  25. بیدهای سرکش/ کارگردان: بابک دقیقی/ 7 دقیقه
  26. لَختی/ کارگردان: رویا پارسا/ 7 دقیقه
  27. میرا/ کارگردان: نگار حمیدی/ 7 دقیقه
  28. صورت های بی چهره/ کارگردان: حسام رحمانی/ 8 دقیقه
  29. پی گم/ کارگردان: فرشته توکلی/ 8 دقیقه
  30. مات/ کارگردان: سمیرا حضرتی/ 8 دقیقه
  31. بوق ممتد/ کارگردان: قصیده گلمکانی/ 8 دقیقه
  32. آپنه / کارگردان: پالیز خوشدل/ 8 دقیقه
  33. 113/ کارگردان: ندا آصف/ 9 دقیقه
  34. فصل شکار/ کارگردان: آرمین یوسف زاده/ 9 دقیقه
  35. قهوه فرانسه/ کارگردان: گلزار فرزانه/ 9 دقیقه
  36. آرزو/ کارگردان: صحرا اسداللهی/ 10 دقیقه
  37. تزئینات گربه ای/ کارگردان: نگار حسن زاده/ 10 دقیقه
  38. صداها/ کارگردان: ابراهیم سعیدی نژاد/ 10 دقیقه
  39. چهار از پنج/ کارگردان: بهار توفیقی/ 10 دقیقه
  40. شنل/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 10 دقیقه
  41. چنگار/ کارگردان: امیرحسین بهبهانی‌نیا/ 11 دقیقه
  42. او یا او/ کارگردان: حدیث جان بزرگی/ 11 دقیقه
  43. منهای یک/ کارگردان: مونا محمدیاری/ 11 دقیقه
  44. بیداد/ کارگردان: محمدرضا بندی خلف/ 11 دقیقه
  45. ورما/ کارگردان: سهیلا پورمحمدی/ 11 دقیقه
  46. یغما/ کارگردان: امین معرک نژاد/ 12 دقیقه
  47. گلوله های تعمید/ کارگردان: زیور حجتی/ 12 دقیقه
  48. احضاریه/ کارگردان: جواد حبیب پور/ 12 دقیقه
  49. شاد بازی کن بازیگر/ کارگردان: سعید موذنی/ 12 دقیقه
  50. سگ دعوا/ کارگردان: علی عارف نسب/ 13 دقیقه
  51. رآی/ کارگردان: سپیده برنجی/ 13 دقیقه
  52. بازی/ کارگردان: علی گیتی نورد/ 13 دقیقه
  53. نجوای زیر آب/ کارگردان: شاهرخ صدق روحی/ 13 دقیقه
  54. اتیکت/ کارگردان: امیر لشکری/ 13 دقیقه
  55. جایی در میان گاوها/ کارگردان: محمد علی حسینی، حسین فلاح آبادی/ 14 دقیقه
  56. جمع جزئیات/ کارگردان: محمد حسنی/ 14 دقیقه
  57. وُرد/ کارگردان: محمد سلیمی راد/ 14 دقیقه
  58. بُک وبُک/ کارگردان: صادق حسین خانی/ 14 دقیقه
  59. 2 هفته بعد/ کارگردان: احسان عباسی/ 14 دقیقه
  60. اوچی/ کارگردان: محمد هادی اسفندیاری/ 14 دقیقه
  61. درخت/ کارگردان: حمیدرضا درویش/ 14 دقیقه
  62. S/ کارگردان: حامد اصلانی/ 15 دقیقه
  63. آلترناتیو/ کارگردان: داود عباسی/ 15 دقیقه
  64. قانونِ دایره/ کارگردان: مهرشاد گل‌کاریان/ 15 دقیقه
  65. او مثل من/ کارگردان: میلاد نسیم سبحان/ 15 دقیقه
  66. سوم شخص مفرد/ کارگردان: نگار عباس پور/ 15 دقیقه
  67. نیستن/ کارگردان: علی میانجی/ 15 دقیقه
  68. سگ/ کارگردان: حسام صالح بیگ/ 15 دقیقه
  69. چشمهای آبی دریا/ کارگردان: رومین محتشم/ 15 دقیقه
  70. استکهلم/ کارگردان: حسین شمس/ 16 دقیقه
  71. بنفشه زار/ کارگردان: آبتین سلیمی طاری/ 16 دقیقه
  72. ئاکام/ کارگردان: حسین میرزامحمدی/ 16 دقیقه
  73. گاومیش/ کارگردان: ابراهیم اشرف پور/ 17 دقیقه
  74. طاغی/ کارگردان: کوروش عسگری/ 17 دقیقه
  75. دُر/ کارگردان: صادق حسین خانی/ 17 دقیقه
  76. آنکادر/ کارگردان: مرتضی میرمنتظمی/ 17 دقیقه
  77. بایداق/ کارگردان: محمد هادی اسفندیاری/ 17 دقیقه
  78. نگاره های تاریخ/ کارگردان: مصطفی صادقیان/ 18 دقیقه
  79. آقای ایکس/ کارگردان: سیاوش نجف پور/ 19 دقیقه
  80. از طبقه پنجم/ کارگردان: کاوه شاملو/ 19 دقیقه
  81. یازده ضربه/ کارگردان: نظام حقی آبی/ 19 دقیقه
  82. نوازنده/ کارگردان: محسن مهری دروی/ 19 دقیقه
  83. در همان اتاق/ کارگردان: محمد پورریاحی/ 20 دقیقه
  84. ساس/ کارگردان: پوریا اوسطی/ 20 دقیقه
  85. از طرف مادر داماد/ کارگردان: علی جعفرآبادی/ 21 دقیقه
  86. عنبرسیلین/ کارگردان: مسعود کارگر/ 21 دقیقه
  87. سندروم یک سالگی/ کارگردان: الیاس صنعتی/ 21 دقیقه
  88. حباب/ کارگردان: محمود اریب/ 21 دقیقه
  89. فقدان/ کارگردان: رامین فرزانه ، پریسا صدای آذر/ 22 دقیقه
  90. خانه هدی/ کارگردان: حامد قاسمی/ 22 دقیقه
  91. پارتنر/ کارگردان: مجتبا رفیعی/ 22 دقیقه
  92. پشت خط زرد/ کارگردان: جواد حبیب پور/ 22 دقیقه
  93. پایان بسته/ کارگردان: مرجان نعمت طاوسی/ 22 دقیقه
  94. یک سه‌شنبه شب/ کارگردان: میلاد اکبرنژاد/ 23 دقیقه
  95. ترانه من/ کارگردان: مسعود کارگر/ 23 دقیقه
  96. ناجی کرونر/ کارگردان: مسعود کارگر/ 23 دقیقه
  97. دیگری/ کارگردان: سامان حسین پور و آکو زندکریمی/ 24 دقیقه
  98. روسری های سرگردان/ کارگردان: مسعود کارگر/ 24 دقیقه
  99. من باید پرواز کنم/ کارگردان: غزاله رضوی/ 25 دقیقه
  100. هفته شانزدهم/ کارگردان: هاشم جهرمی/ 25 دقیقه
  101. چندشنبه،چندم ماه.../ کارگردان: مجید خانلری مقدم/ 25 دقیقه
  102. صادره از فسا/ کارگردان: یاسمن باغبان/ 26 دقیقه
  103. ترینیتی/ کارگردان: مسعود کارگر/ 26 دقیقه
  104. لیدی/ کارگردان: نفیسه زارع/ 26 دقیقه
  105. بودن/ کارگردان: بابک خرم دین/ 27 دقیقه
  106. پنهان/ کارگردان: شیرین برق نورد/ 27 دقیقه
  107. بهمن کوتاه/ کارگردان: علی شیرخانی/ 27 دقیقه
  108. خونه ما/ کارگردان: سام سلیمانی، ایمان حمیدی/ 29 دقیقه
  109. شوتی/ کارگردان: محمد سلیمی راد/ 29 دقیقه
  110. نوراجان/ کارگردان: مهدی نوری/ 30 دقیقه
  111. کارواش/ کارگردان: محسن سخا/ 30 دقیقه
  112. دشنام پست آفرینش/ کارگردان: شاهین علیخان پور/ 30 دقیقه
  113. بخت سپید/ کارگردان: رضا محمد پور/ 30 دقیقه
  114. اسفوماتو/ کارگردان: امیرعلی میردریکوند/ 30 دقیقه
  115. پلک/ کارگردان: محمد جواد لشگری/ 30 دقیقه
  116. دهکده پرملال/ کارگردان: همایون امامی/ 34 دقیقه
  117. مهرانگیز/ کارگردان: بابک ثقفی/ 38 دقیقه
  118. فرزندان خونیار/ کارگردان: آرمان قلی پور دشتکی/ 39 دقیقه
  119. عشق در نمای نزدیک/ کارگردان: ایمان بهروزی/ 48 دقیقه
  120. مسافرفوکوشیما/ کارگردان: معصومه نورمحمدی/ 51 دقیقه
  121. سقوط 64/ کارگردان: بهراد مهرجو/ 52 دقیقه
  122. بی آب ونان...بیابان/ کارگردان: مهدی گلستانیان/ 52 دقیقه
  123. سکوهای صورتی/ کارگردان: محمد جواد ريیسی/ 52 دقیقه
  124. تروفی/ کارگردان: امیر لشکری/ 58 دقیقه
  125. قصه های همیشگی/ کارگردان: بابک مجیدی/ 59 دقیقه
  126. آمبیانس/ کارگردان: علی خطیبی/ 60 دقیقه
  127. عدل مظفر/ کارگردان: میلاد محمدی/ 60 دقیقه
  128. ماخولا وارد می شود/ کارگردان: پالیز خوشدل/ 62 دقیقه
  129. پروانه/ کارگردان: بهمن کیارستمی/ 65 دقیقه
  130. روزهای سگی در دره دالتون/ کارگردان: مهدی نادری/ 65 دقیقه
  131. قصه دختران فروغ/ کارگردان: خاطره حناچی/ 71 دقیقه
  132. کامی/ کارگردان: میترا ابراهیمی/ 71 دقیقه
  133. فراموشخانه/ کارگردان: سهند سرحدی، فرهاد قدسی/ 73 دقیقه
  134. ژونه/ کارگردان: رخشاد نورده/ 75 دقیقه
  135. زمانی یک زن/ کارگردان: جلیل اکبری صحت/ 83 دقیقه

بخش مسابقه جوانان زیر 25 سال 
  1. خاموشی/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ 2 دقیقه
  2. رسوخ/ کارگردان: علی ملکی/ 2 دقیقه
  3. پورتال/ کارگردان: مسعود جوادزاده/ 2 دقیقه
  4. وارونگی/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ 2 دقیقه
  5. چشم و لبخند/ کارگردان: امیدرضا شام‌بیاتی/ 2 دقیقه
  6. این یک بازی نیست/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ 3 دقیقه
  7. مرگ موازی/ کارگردان: میلاد رضایی/ 3 دقیقه
  8. واکنش خنثی/ کارگردان: محمد عدالتی تبریزی/ 3 دقیقه
  9. اکسیژن سرخ/ کارگردان: ابراهیم پُرکاری و علی آسترکی/ 3 دقیقه
  10. متاستاز/ کارگردان: سعید صفایی/ 4 دقیقه
  11. بوی من/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ 4 دقیقه
  12. ویلای ذخیره/ کارگردان: شاهو احمدی/ 5 دقیقه
  13. سمفونی شهر/ کارگردان: سینا الیاسی‌زاده مقدم‌آذر/ 6 دقیقه
  14. اختلال/ کارگردان: علی رستمیان/ 6 دقیقه
  15. ده نگی بی ده نگی/ کارگردان: ارسلان امینی/ 6 دقیقه
  16. اتاق/ کارگردان: محمدرضا حسینیان/ 6 دقیقه
  17. گژدین/ کارگردان: سجاد بیگی‌پور/ 6 دقیقه
  18. یک مسافر/ کارگردان: امیررضا طاهروردی/ 6 دقیقه
  19. گاردن/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ 7 دقیقه
  20. آبسترکت/ کارگردان: پدرام حبیب‌پیران/ 7 دقیقه
  21. منگی/ کارگردان: امید مهدوی/ 7 دقیقه
  22. مورچه‌ها/ کارگردان: شقایق مجیدی/ 8 دقیقه
  23. ابطال ادواری/ کارگردان: محمد حسام سیف، محمدحسین سیف/ 8 دقیقه
  24. جای خالی/ کارگردان: امیر صدقی/ 8 دقیقه
  25. به هیچکس نگو کجایی/ کارگردان: میلاد رضایی، شهریار مرادی/ 9 دقیقه
  26. پاس/ کارگردان: الیکا عبدالهی/ 10 دقیقه
  27. تله/ کارگردان: شیرین اخلاصی/ 10 دقیقه
  28. شهروند/ کارگردان: محمدامین عباسی/ 10 دقیقه
  29. سلول های اجتناب ناپذیر/ کارگردان: سپیده خیرخواه/ 12 دقیقه
  30. روتنبرگ/ کارگردان: میلاد رضایی/ 12 دقیقه
  31. طارونه/ کارگردان: مهران میرزایی/ 12 دقیقه
  32. خانهای برای فراموشی/ کارگردان: کامران باقرزاده، صالح صحراگرد/ 12 دقیقه
  33. مرگ تدریجی/ کارگردان: آمین صحرایی/ 12 دقیقه
  34. تیکن/ کارگردان: مصطفی فراهانی/ 12 دقیقه
  35. ناهید/ کارگردان: صمد علیزاده/ 14 دقیقه
  36. قاتل/ کارگردان: محمدرضا غلامان/ 14 دقیقه
  37. شبی ‌در ‌پایان‌ تابستان/ کارگردان: حسن مهاجر/ 14 دقیقه
  38. عدن/ کارگردان: شایان ابراهیمی/ 14 دقیقه
  39. واحد شش/ کارگردان: علی افشاری/ 14 دقیقه
  40. اتاق بازجویی:  نقیضه/ کارگردان: مهدی فلاحتی/ 14 دقیقه
  41. در خود مانده/ کارگردان: امیرحسین سرمدی/ 15 دقیقه
  42. تاسیان/ کارگردان: الهام احمدی/ 15 دقیقه
  43. او که اهلی نشد/ کارگردان: صالح کاشفی/ 15 دقیقه
  44. کولاژ/ کارگردان: صادق اسحاقی/ 15 دقیقه
  45. من خواب های مادرم را می‌بینم/ کارگردان: حجت غلامی/ 16 دقیقه
  46. سونا/ کارگردان: مریم مهدیه/ 16 دقیقه
  47. عوارض جانبی/ کارگردان: شقایق زنده‌دل/ 16 دقیقه
  48. شوفر/ کارگردان: رضا نجاتی/ 16 دقیقه
  49. مادر برفی/ کارگردان: مرجان خسروی/ 16 دقیقه
  50. فیس‌بوک/ کارگردان: محمدجواد گرزین/ 17 دقیقه
  51. گرگ/ کارگردان: مهدی خاوری/ 19 دقیقه
  52. منفی 90/ کارگردان: فرید حاجی/ 20 دقیقه
  53. باد در برگ‌های آبی زیتون/ کارگردان: آرمین بهارلویی/ 20 دقیقه
  54. وایتسک/ کارگردان: امیر اخوان/ 20 دقیقه
  55. آتامان/ کارگردان: احسان عباس‌زاده/ 23 دقیقه
  56. کاغذکاهی/ کارگردان: مهرداد خاکی/ 23 دقیقه
  57. شیپور/ کارگردان: محمدرضا سیف، ابوذر مرجانی/ 26 دقیقه
  58. تروکسلر/ کارگردان: مسعود جوادزاده/ 27 دقیقه
  59. مک دونالدز تقدیم می کند/ کارگردان: توحید ابراهیمی/ 29 دقیقه
  60. سمفونی سکوت/ کارگردان: علی صبوری/ 38 دقیقه
  61. سیاه مشق/ کارگردان: امیر اخوان/ 54 دقیقه



بخش ویژه «چهل سال تهران» 
  1. اینجا به تمام آزادی ام فکر می کنم/ کارگردان: محمد حسنی/ 2 دقیقه
  2. طعم سرب/ کارگردان: عیسی آیینی/ 2 دقیقه
  3. 5=1/ کارگردان: میلاد بهار/ 3 دقیقه
  4. رویایی در خاورمیانه/ کارگردان: نگین نصیری/ 3 دقیقه
  5. بازگشت/ کارگردان: پویا باطبی/ 5 دقیقه
  6. نگاتیو/ کارگردان: نغمه مقصودلو/ 5 دقیقه
  7. نگارخانه ای به وسعت یک شهر/ کارگردان: میر کیان روشن نیا/ 5 دقیقه
  8. تهران/ کارگردان: میر کیان روشن نیا/ 6 دقیقه
  9. خلا/ کارگردان: حمید قدرتی/ 6 دقیقه
  10. نگاه/ کارگردان: محمدجواد آقایانی/ 9 دقیقه
  11. کلید/ کارگردان: محسن خان جهانی/ 15 دقیقه
  12. کلاه شیشه ای/ کارگردان: محسن خان جهانی/ 21 دقیقه
  13. اینجا تهران است/ کارگردان: سعید حدادی/ 25 دقیقه
  14. لطفا با لبخند وارد شوید/ کارگردان: رضا عباسی/ 28 دقیقه
  15. مرا ببوس/ کارگردان: علیرضا خالق وردی/ 32 دقیقه
  16. اینجا کن است اینجا کن نیست/ کارگردان: علیرضا غفاری/ 36 دقیقه
  17. اینجا سیروس است/ کارگردان: سهیلا عابدینی، شفق متولی/ 38 دقیقه
  18. بادگیرهای تهران/ کارگردان: شرمین مجتهد زاد/ 38 دقیقه
  19. قصه بولوار/ کارگردان: داود اشرفی/ 40 دقیقه
  20. ارتفاع 437/ کارگردان: محسن خان جهانی/ 40 دقیقه
  21. میر و مار/ کارگردان: امین پاک‌پرور/ 43 دقیقه
  22. گریز از مرکز/ کارگردان: فریده صارمی/ 47 دقیقه
  23. عشق در نمای نزدیک/ کارگردان: ایمان بهروزی/ 48 دقیقه
  24. آرامستان/ کارگردان: شهرام میراب اقدم/ 53 دقیقه
  25. گرمابان/ کارگردان: شهرام میراب اقدم/ 53 دقیقه
  26. خیابان شاعر/ کارگردان: شهرام میراب اقدم/ 54 دقیقه
  27. چراغ برق/ کارگردان: پوریا خلج طهرانی/ 56 دقیقه
  28. وادی خاموشان/ کارگردان: شهرام میراب اقدم/ 57 دقیقه
  29. سوهانک/ کارگردان: بهمن کیارستمی/ 60 دقیقه
  30. روزی روزگاری سینما/ کارگردان: شهرام میراب اقدم، سام ارجمندی/ 70 دقیقه
  31. شهر پولکی/ کارگردان: محسن خان جهانی/ 70 دقیقه

اسامی فیلم‌های مدعو در بخش تهران متعاقبا اعلام می‌شود.