pull-icon
logo-mobile
avatar

نام و نام خانوادگی

حساب کاربری

Dashboard

خروج

اخبار > نمایشگاه سیزدهم تصویرسال کلید خورد؛ افتتاحیه بخش دوم از دوم اسفند

نمایشگاه سیزدهمین جشن تصویر سال آغاز شد.
به گزارش دبیرخانه تصویر سال، عصر جمعه سی‌ام بهمن 1394 همه‌ی فضاهای نمایشگاهی خانه هنرمندان ایران در اختیار تصویر و اهالی تصویر  بود؛ نمایشگاه سیزدهمین جشن تصویر سال با بیش از 500 تابلو کاریکاتور و پوستر و عکس در بخش‌های (خبری، ورزشی، مستند اجتماعی، هنر و هنرمندان و نگاهی دیگر) با روشن شدن چراغ گالری‌ها آغاز شد. 
عکس‌های بخش آزاد و جوان هنر و هنرمندان در گالری پاییز - طبقه همکف راهروی شرقی- و در گالری زمستان - طبقه همکف راهروی غربی - عکس‌هایی از مهم‌ترین رخدادهای خبری یک سال گذشته ایران و جهان به دیوار رفته است و گالری میرمیران میزبان عکس‌های ورزشی است. اما گالری بهار - طبقه اول بال شرقی - به نمایش عکس‌های نگاهی دیگر بخش آزاد و جوان اختصاص داده شده و در گالری تابستان عکس‌های مستند اجتماعی به دیوار رفته است. به روال هر سال گالری ممیز را پوستر و کاریکاتور پر کرده است و دیواری برای کارتون‌های مطبوعاتی اختصاص داده است. 
اما گالری نامی در حال آماده سازی برای افتتاحیه بخش دوم نمایشگاهی جشن تصویر سال است.
روز یکشنبه دوم اسفند ماه 1394 از ساعت 17 بخش دوم نمایشگاهی جشن تصویر سال گشایش می یابد که  شامل عکس‌های موبایلی، گربه های ایرانی، ایران ما کارتون‌های مطبوعاتی و مالتی‌مدیاها ست.
آثار بخش نمایشگاهی از میان بیش از چهل هزار فریم اثر رسیده به جشن تصویر سال انتخاب شده است.
جشنواره فیلم تصویر روز شنبه با نمایش فیلم ابد و یک روز و نشست با حضور عوامل این فیلم آغاز خواهد شد.
جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر در سیزدهمین سال برگزاری  تا 20 اسفند ماه جاری در خانه هنرمندان ایران ادامه دارد. اما آیین معرفی برگزیدگان و عکس گروهی چهاردهم اسفند ماه خواهد بود.