pull-icon
logo-mobile
avatar

نام و نام خانوادگی

حساب کاربری

Dashboard

خروج

اخبار > با نمایش «سرو زیر آب»؛ پوراحمد، کلاری، باشه‌آهنگر ، عالمی و ... از علیرضا زرین‌دست می‌گویند

با نمایش «سرو زیر آب»
پوراحمد، کلاری، باشه‌آهنگر ، عالمی و ... از علیرضا زرین‌دست می‌گویند


photo_2018-02-27_01-17-59.jpg
عکس: علی نیک‌رفتار

با حضور کیومرث پوراحمد، اکبر عالمی، محمود کلاری، محمدعلی باشه‌آهنگر، جواد طوسی، احمد طالبی‌نژاد، ابراهیم حقیقی، رضا داد، منوچهر شهسواری و...  مراسم تجلیل از علیرضا زرین‌دست برگزار می‌شود.
به گزارش دبیرخانه تصویر سال، پانزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر به پاس ۴۵ سال خلاقیت و آفرینش تصاویر ماندگار در سینمای ایران از علیرضا زرین‌دست در مراسمی با عنوان «در ستایش تصویر» تجلیل می‌کند.
این مراسم  روز چهارشنبه نهم اسفندماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۸  در تالار شهناز خانه هنرمندان ایران با نمایش فیلم «سرو زیر آب» به کارگردانی محمدعلی باشه‌آهنگر، به‌عنوان آخرین دستاورد هنری سیمرغ گرفته زرین‌دست همراه است. نمایش فیلم «سرو زیر اب» از ساعت ۱۶ اغاز  و مراسم تجلیل از ساعت ۱۸ در همین تالار برگزار خواهد شد.
این برنامه در ادامه بزرگداشت چهره‌های شاخص «تصویر» در ایران که از سه سال گذشته با تجلیل از حضور موثر اکبر عالمی، محمود کلاری و عباس کیارستمی، در رشته‌های تصویری از سوی جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر آغاز شد، تدارک دیده‌شده است که امسال از «علیرضا زرین‌دست» به‌عنوان هنرمندی برجسته که نقش انکارناپذیری در گسترش فرهنگ تصویری در ایران داشته است و فیلمبرداری ۷۱ فیلم سینمایی را در کارنامه حرفه‌یی خود دارد، تجلیل خواهد شد.
ورود عموم در این مراسم آزاد است.