pull-icon
logo-mobile
avatar

نام و نام خانوادگی

حساب کاربری

Dashboard

خروج

اخبار > داوری عکس، پوستر و کاریکاتور در یک روز

داوری عکس، پوستر و کاریکاتور جوانان زیر ۲۵ سال و بخش ویژه «چهل سال تهران» به سرانجام رسید.

17-1.jpeg

به گزارش دبیرخانه تصویر سال، روز شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۹مسعود سپهر، رضا عابدینی و فرزاد ادیبی بخش مسابقه پوستر جوانان زیر ۲۵ را داوری کردند و برای داوری بخش پوستر «چهل سال تهران» فاطمه کرکه‌آبادی و نوشین ناظمان به‌جمع داوران اضافه شدند.

17-3-3.jpeg

17-3.jpeg

آثار بخش عکس مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال  توسط مجتبی آقایی، کیارنگ علایی و آرش خاموشی داوری شد و در بخش عکس بخش ویژه «تهران چهل سال» مجید ناگهی و مجتبی موسوی به ترکیب داوران پیوستند.

17-2.jpeg

اثار بخش کاریکاتور جوانان زیر ۲۵ سال را هم کامبیز درم‌بخش، مسعود شجاعی طباطبایی و کیارش زندی داوری کردند و در بخش کاریکاتور «چهل سال تهران»، جواد علیزاده و آروین به جمع داوران اضافه شدند.
رضا عابدینی که این روزها در هلند به‌سر‌ می‌برد، به‌صورت آنلاین در جمع داوران بخش پوستر حاضر بود، کیارنگ علایی از مشهد و مسعود شجاعی طباطبایی دیگر داورانی بودند که به‌صورت آنلاین داوری را به سرانجام رسانده و آرای خود را اعلام کردند.

17-2-1.jpeg

 برندگان مسابقه جوانان زیر ۲۵ سال (جایزه محسن رسول‌اف)  روز ششم تیرماه ۱۳۹۹معرفی خواهند شد.
 برگزیدگان بخش ویژه «چهل سال تهران» در چهار رشته عکس، پوستر، کاریکاتور و فیلم هم‌زمان با افتتاح نمایشگاه این بخش که با حمایت سازمان زیبا سازی شهرداری تهران برگزار می‌شود، اعلام خواهد شد.

17-3-1.jpeg

17-3-2.jpeg

17-1-2.jpeg

17-1-1.jpeg

17-2-3.jpeg

 در هفدهمین نمایشگاه تصویر بیش از هشت‌صدوپنجاه قاب چاپ شده در بخش‌های آزاد، جوان  و موبایل، گرافیک و کاریکاتور روی دیوار رفت و بیش از هزاروپانصد تصویر به‌صورت مالتی مدیا در همه بخش‌ها (گرافیک، کاریکاتور و عکس) نمایش داده شد.