برنامهی نمایش فیلمهای مسابقهی جوانان زیر 25 سال
هفدهمین جشنواره فیلم تصویر
تالار استاد جلیل شهناز
خانه هنرمندان ایران
چهارشنبه چهارم تیر ماه 1399
سئانس اول/ ساعت 16
تاسیان/ کارگردان: الهام احمدی/ 15 دقیقه
ابطال ادواری/ کارگردان: محمدحسام سیف، محمدحسین سیف/ 8 دقیقه
مورچهها/ کارگردان: شقایق مجیدی/ 8 دقیقه
شهروند/ کارگردان: محمدامین عباسی/ 10 دقیقه
منگی/ کارگردان: امید مهدوی/ 7 دقیقه
سلول های اجتناب ناپذیر/ کارگردان: سپیده خیرخواه/ 12 دقیقه
آتامان/ کارگردان: احسان عباسزاده/ 23 دقیقه
سئانس دوم/ ساعت 17:30
تیکن/ کارگردان: مصطفی فراهانی/ 12 دقیقه
او که اهلی نشد/ کارگردان: صالح کاشفی/ 15 دقیقه
اتاق/ کارگردان: محمدرضا حسینیان/ 6 دقیقه
شوفر/ کارگردان: رضا نجاتی/ 16 دقیقه
سمفونی سکوت/ کارگردان: علی صبوری/ 38 دقیقه
سئانس سوم/ ساعت 19
مادر برفی/ کارگردان: مرجان خسروی/ 16 دقیقه
مرگ تدریجی/ کارگردان: آمین صحرایی/ 12 دقیقه
سیاه مشق/ کارگردان: امیر اخوان/ 54 دقیقه
پنجشنبه پنجم تیرماه 1399
سئانس اول/ ساعت 16
ناهید/ کارگردان: صمد علیزاده/ 14 دقیقه
مرگ موازی/ کارگردان: میلاد رضایی/ 3 دقیقه
ویلای ذخیره/ کارگردان: شاهو احمدی/ 5 دقیقه
خانهای برای فراموشی/ کارگردان: کامران باقرزاده - صالح صحراگرد/ 12 دقیقه
واکنش خنثی/ کارگردان: محمد عدالتی تبریزی/ 3 دقیقه
فیس بوک/ کارگردان: محمد جواد گرزین/ 17 دقیقه
مک دونالدز تقدیم می کند/ کارگردان: توحید ابراهیمی/ 29 دقیقه
سئانس دوم/ ساعت 17:30
به هیچکس نگو کجایی/ کارگردان: میلاد رضایی-شهریار مرادی/ 9 دقیقه
سونا/ کارگردان: مریم مهدیه/ 16 دقیقه
تله/ کارگردان: شیرین اخلاصی/ 10 دقیقه
یک مسافر/ کارگردان: امیررضا طاهروردی/ 10 دقیقه
اتاق بازجویی: نقیضه/ کارگردان: مهدی فلاحتی/ 14 دقیقه
تروکسلر/ کارگردان: مسعود جوادزاده/ 27 دقیقه
سئانس سوم/ ساعت 19
عوارض جانبی/ کارگردان: شقایق زنده دل/ 16 دقیقه
وارونگی/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ 2 دقیقه
در خود مانده/ کارگردان: امیرحسین سرمدی/ 15 دقیقه
چشم و لبخند/ کارگردان: امیدرضا شام بیاتی/ 2 دقیقه
ده نگی بی ده نگی/ کارگردان: ارسلان امینی/ 6 دقیقه
گژدین/ کارگردان: سجاد بیگیپور/ 6 دقیقه
گاردن/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ 7 دقیقه
واحد شش/ کارگردان: علی افشاری/ 14 دقیقه
وایتسک/ کارگردان: امیر اخوان/ 20 دقیقه
جمعه ششم تیر ماه 1399
سئانس اول/ ساعت 16
طارونه/ کارگردان: مهران میرزایی/ 12 دقیقه
متاستاز/ کارگردان: سعید صفایی/ 4 دقیقه
عدن/ کارگردان: شایان ابراهیمی/ 14 دقیقه
شبی در پایان تابستان/ کارگردان: حسن مهاجر/ 14 دقیقه
من خوابهای مادرم را میبینم/ کارگردان: حجت غلامی/ 16 دقیقه
شیپور/ کارگردان: محمدرضا سیف، ابوذرمرجانی/ 26 دقیقه
سئانس دوم/ ساعت 17:30
روتنبرگ/ کارگردان: میلاد رضایی/ 12 دقیقه
سمفونی شهر/ کارگردان: سینا الیاسی زاده مقدم آذر/ 6 دقیقه
خاموشی/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ 2 دقیقه
رسوخ/ کارگردان: علی ملکی/ 2 دقیقه
پورتال/ کارگردان: مسعود جوادزاده/ 2 دقیقه
این یک بازی نیست/ کارگردان: محمدرضا میثاقی/ 3 دقیقه
اکسیژن سرخ/ کارگردان: ابراهیم پُرکاری و علی آسترکی/ 3 دقیقه
بوی من/ کارگردان: امیرحسین ریاحی/ 4 دقیقه
اختلال/ کارگردان: علی رستمیان/ 6 دقیقه
گرگ/ کارگردان: مهدی خاوری/ 19 دقیقه
باد در برگهای آبی زیتون/ کارگردان: آرمین بهارلویی/ 20 دقیقه
سئانس سوم/ ساعت 19
قاتل/ کارگردان: محمدرضا غلامان/ 14 دقیقه
پاس/ کارگردان: الیکا عبدالهی/ 10 دقیقه
جای خالی/ کارگردان: امیر صدقی/ 8 دقیقه
کولاژ/ کارگردان: صادق اسحاقی/ 15 دقیقه
منفی 90/ کارگردان: فرید حاجی/ 20 دقیقه
کاغذکاهی/ کارگردان: مهرداد خاکی/ 23 دقیقه